Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takasobiemalami

masakra

Polecane posty

Gość takasobiemalami

Siedziałam obok niego, tłumaczyłam o co mi chodzi, płakałam a on nic :( Gdy sie nagadałam obiecał poprawe, i tyle. "Obiecuje" i zero przytulenia. Kompletnie nie rozumiał moich potrzeb (??) Tego co ja do nie mówie Mogłam tam krzyczeć i zero odzewu.. czemu ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie bomba
No to jak obiecal to znaczy ze obiecal i sie poprawi. A o co poszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwefw
A nie zakończyłaś tyrady zwyczajną prośbą żeby cię przytulił, tu i teraz, lub chociaż przytuleniem jego? Niektórych trzeba po prostu najpierw nauczyć okazywania uczuć a potem z tego okazywania egzaminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemalami
powiedziałam ze to dziwne ze mnie nie przytulił a on nadal nic, pozniej stwierdził ze dzis nie ma humoru poszło o to że cały czas ze mnie żartuje, nawet kiedys juz jestem maxymalnie wkurzona :o nieraz mu to mówiłam, ale on mówi ze uwielbia mnie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemalami
poszedł za 20 minut bo stwierdził ze jest głodny i musi zjesc obiad u siebie (godzina jazdy) to ja zaproponowałam mu cos u mnie, to wybrzydzał moimi kanapkami czy czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na wszelki wypadek jakbys nie zauwazyla tego co wczesniej napisalem, wiec jeszcze raz: ja bym go rzucil 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to tak
Wpadka, Sierioża miał w kieszeni nóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemalami
Muniek, czy ty przypadkiem w każdym topiku nie piszesz zeby kogoś rzucic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Muniek, czy ty przypadkiem w każdym topiku nie piszesz zeby kogoś rzucic ?" hmmm .... nie na kazdym topiku tylko na forum uczuciowym :P ale tak sie sklada ze w wiekszosci przypadkow mam racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta tak jak napisalas: "Siedziałam obok niego, tłumaczyłam o co mi chodzi, płakałam a on nic Gdy sie nagadałam obiecał poprawe, i tyle. "Obiecuje" i zero przytulenia. Kompletnie nie rozumiał moich potrzeb (??) Tego co ja do nie mówie Mogłam tam krzyczeć i zero odzewu.. czemu ????????" placzesz / plakalas przez niego gdy powiedzialas wszystko co chcialas, zbyl Cie tylko krotkim tekstem, a wlasciwie slowem - "obeciuje" nie posiada na tyle empatii zeby rozpoznac kiedy potrzebujesz przytulenia "poszło o to że cały czas ze mnie żartuje, nawet kiedys juz jestem maxymalnie wkurzona nieraz mu to mówiłam, ale on mówi ze uwielbia mnie denerwowac" zartuje z Ciebie mimo ze wiesz ze tego nie lubisz, wazne ze on to lubi :P malo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×