Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna ewelinka

jestem załamana

Polecane posty

Gość smutna ewelinka

mam 24 lat; poznałam fajnego chłopaka, bardzo przystojny, inteligentny, wygadany, wrazliwy, spotykalismy sie 2 tygodnie, seksu nie bylo na ktoryms spotakniu zapyal sie mnie ilu mialam facetow przed nim, powiedzialam, ze 5 i od tamtego momentu jakby zrobil sie troche inny; poziej juz unikal spotkan, zmienil sie jego stosunek do mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkdkdkdkkd
na drugi raz nie bądź taka szczera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsweetx
na drugi raz powiedz ze niewielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze lepiej
ze teraz tak sie zachowal bo moze pozniej traktowalby Cie jak szmate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byliście dwa tygodnie ze sobą a ty mu zdradzasz takie szczegóły. nie załamuj mnie. prosze cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsweetx
daj mu czas moze sie odezwie..a jak nie to kij z nim to dopiero 2 tyg byly, lepiej teraz niz później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutna ewelinka
był pewnie prawiczkiem i się przestraszył :classic_cool: A poważnie.. To nie trzeba było tak łatwo rozkładać nóg... Ale masz szanse dobić do dwucyfrowej cyfry :D :P przed 30-stką i zero perspektyw na szanującego się faceta z klasą. Gratulacje 🖐️ Chyba że skłamiesz że miałaś 2 przed nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneser_piękna
a co Ty msyslalas? ja tam tez nie lchcialbym miec przechodzonej dziewczyny/kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkf
szczerze mówiąc to jakby mnie facet zapytał ilu miałam przed nim już po 2 tygodniach spotykania się to by w mordę dostał i tyle by mnie widział. CHAM i PROSTAK a nie facet. Ciesz się, że chwasta się pozbyłaś :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje za
ostatnia wypowiedz, poprostu cos na moj humor i sytuacje wielki cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajcie. 5 facetow to chyba nie jest rozkładanie nog kazdemu napotkanemu na ulicy. NIe popadajmy w paranoje, choc to prawda moze nie potrzebnie mu o tym powiedzialas ... facetom sie takich rzeczy nie mowi :) Ale moze masz jeszcze szanse by cos w waszym zwiazku sie zmieniło. Ja trzymam kciuki i pozdrawiam wszystkie mądre cnotki potrafiace tylko krytykowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co ty się martwisz. dwa tygodnie byliście a ty sie zachowujesz jak bys byla po uszy zabujana. nie ten to inny TEGO KWIATU TO Pół śWIATU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co kłamać??? Jeśli mnie by zapytał, to właśnie bym powiedziała - jeśli takie coś go ciekawi i w jakiś sposób determinuje to czy będzie się ze mną spotykał, to niech wie od razu. Jeśli coś mu nie spasuje, to przynajmniej od razu zrobi spadówę i zaoszczędzi nam obojgu czasu :P Akurat w tym przypadku lepiej wcześniej, niż później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna ewelinka ....a nie mogłas tego pytania obrócic jakos w zart ???? tylko walisz prosto z mostu...i to po 2 tyg znajomosci....:(....a na marginiesie to koles tez niezły...chyba prawiczek jeszcze i pewnie sie wystraszył twojego doswiadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ocenia ludzi pod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ocenia ludzi pod kątem
doświadczenia sexualnego to dla mnie jest nic nie wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ocenia ludzi pod kątem
nikt nie każe mu się wiązać z prostytutką choć to też normalny człowiek(kobieta) a jak myślał że 24-letnia dziewczyna nie ma przeszłości to straszny z niego naiwniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo uznal ze kazda dziewczyna z reguly zaniza znacznie ta liczbe :P i skoro po zanizeniu jest 5 to wpadl w depresje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"smutna ewelinka ....a nie mogłas tego pytania obrócic jakos w zart ???? tylko walisz prosto z mostu...i to po 2 tyg znajomosci...." ale po co obracać coś takiego w żart? Co innego, jak facet nie pyta - to wiadomo, że nie ma się co za bardzo wywnętrzać ;), ale skoro już zaptał, to nie ma co ściemniać, bo wiadomo, że z jakiegoś powodu go to interesuje. Prędzej czy później i tak by jątrzył w tym temacie. Skoro zakończył to z tego powodu, to znazy, że do siebie nie pasują, że nie akceptuje czegoś, co jest integralną częscią niej. Przypuszczam, że nawet jeśli by go okłamała, to nie pasowali by do siebie pod innymi, pochodnymi do tego problemu rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej mnie by nie odpowiadał facet, który wycofuje się z takieo powodu, który ma do tych kwestii takie podejście - juz choćby dlatego bym go nie kłamała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie szukal dziewicy :P "zapyal sie mnie ilu mialam facetow przed nim" nie czy miala, tylko ilu miala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie faceta rozumiem ... 24 lata i 5 facetow w lozku ... za bardzo stala w uczuciach to Ty nie jestes ;) no chyba ze nie potrzebujesz do tego uczucia. Moze o to mu chodzilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ewelinka
Nie wiem czy prawiczek. Spotykaliśmy się przez 2 tygodnie, ale dość intensywnie, on dużo zarabia i codziennie gdzieś mnie zabierał. Smutno mi bo on był moim idealem (znacznie przystojniejszy i inteligentniejszy od tych 5 wczesniejszych, ktorych kochalam). Za glupote musze zaplacic, moglam inaczej zachowac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ocenia ludzi pod kątem
muniek - a ty życia nie znasz mało facetów, którzy rozkochują w sobie dla sexu a potem a potem rzucają, może dziewczyna na takich trafiała, a wy macie już swoją wizję jej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ocenia ludzi pod kątem
miało być przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej nie oceniam nie znam jej poprostu rozumiem ze facetowi moglo nie odpowiadac to ze dziewczyna w wieku 24 lat spala z 5 facetami proste moze chcial jakiegos powazniejszego zwiazku a to mu dalo do myslenia (tzn przebieg) , ze bedzie z nim tak jak z innymi jego poprzednikami proste nie odpowiadalo mu to i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×