Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna zielona

Proszę o pomysł na własny biznes!!

Polecane posty

Gość anna zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz kasy na start
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna zielona
Nawet tego nie wiem.Jak zakłada się taki sklep.Będe wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna zielona
Proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam obrotne osoby, zamieszkałe w województwach wymienionych w tytule. Mam dla was ofertę, która da pareset złotych dodatkowo miesięcznie. Pomożecie mi w organizacji kompleksowych badań stanu zdrowia ludzi urządzeniem INTROSPECT. Jest to bardzo atrakcyjna sprawa, gdyż badanie jest niedrogie, ale pozwala wyjawić bardzo dużo problemów zdrowotnych, niewykrywalnych innymi metodami. Zainteresowanie wśród klientów może być bardzo duże. Oferuję bardzo dobre warunki finansowe oraz wsparcie informacyjne. Piszcie na maila: centrum.rf@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na uruchomienie sklepu jest wiele sposobów. Ale ja jestem wygodnicki i oszczedny więc korzystam z pewnej oferty, która daje mi kompleksowy zestaw do tworzenia i promocji tego sklepu. Rozumiesz chyba, że samo postawinie sklepu w internecie nic nie da. Trzeba jeszcze żeby do niego \"przyszli\" klienci, a do tego trzeba sklep rozreklamować i wypromować. Otóż, we wspomnianej ofercie wszystko już jest przewidziane i mi zostaje jedynie wykonać zawarte tam instrukcje. Sklep zawiera już wszystko do funkcjonowania: system płatności, rejestracji klientów, statystyki i całą resztę. Jeśli nie masz swojego towaru, możesz dostać go od firmy. Jeśli masz, to wstawiasz tam swój towar. Koszt utrzymania takiego sklepu w mojej wersji to niecałe 60 zł miesięcznie. Jeśli chcesz bliżej o tym pogadać, napisz na maila: pomogeci@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o złodzieju ruskim
won złodzieju ! idź kraść do tramwaju albo autobusu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×