Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskawka0987

Brak okresu

Polecane posty

Czesc! Nie dawno kochałam się pierwszy raz z moim chłopakiem. Wszystko bylo by ok gdyby nie brak okresu zabezpieczylismy sie ale po paru dniach kochalismy sie bez gumki ale bez jego dojscia Okres spoznia mi sie juz 13 dni i nie wiem co myslec . 3 dni temu zrobilam test (Pro-test) i wyszła jedna kreska ale dalej nie mam okresu i bola mnie piersi i wysypalo mi twarz krostkami..Czy to normalne po pierwszym razie i wogle? Błagam o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenap
Truskawa po pierwszym razie mozna zajśc ,po drugie to wcale nie musiało być wytrysku bo facet może mieć płyn przedejakulacyjny w którym są plemniki.A po trzecie to przeczytaj kilka postów na temat wpadek na forum bo tam wszystko dziewczyny objaśniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro minely 3 tyg, to powtorz test tak za 3 dni. ale wydaje mi sie, ze ne jestes w ciazy. moze owulka Ci sie przesunela i stad opznienie. MM nadziej, ze wyciagniesz wnioski i na przyszlosc bedziesz uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy to normalne ze okres sie spoznia po pierwszym razie?:( chyba juz nigdy nie bede sie kochac:(taki stres ze szok...oby byl okres......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaa
Pierwszy raz wiąże sie czesto ze sporymi emocjami a od tego okres moze sie opóznic. Jezeli sie stresujesz to tez mozesz opózniac okres. Skąd taki pomysl zeby sie kochac bez zabezpieczenia!? Jezeli chodzi o płyn wydzielany w trakcie podniecenia ( preejakulat) to sa rózne zdania na ten temat. jedni lekarze twierdza ze plemniki w preejakulacie nie sa zdolne do zapłodnienia bo są martwe albo uposledzone i jest ich bardzo mało, a inni twierdzą że takie zapłodnienie jest mało prawdopodobne ale mozliwe dlatego trzeba uważac. Poza tym czasem chlopak moze niezdązyc z ciebie wyjsc. To jest bardzo ryzykowne. Jak nie chcesz zostac mamusią to sie zabezpieczaj i kropka. jezeli tes wyszedł negatywny to mysle ze nie masz sie czym martwic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×