Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agathirod

Dobry fryzjer Szczecin

Polecane posty

Cześć dziewczyny. Poszukuje dobrego fryzjera, który uczesałby mnie na wesele do znajomych. Sam zaproponowalby fryzurę z długich włosów. Nie znam zadnego fryzjera w Szczecinie bo mieszkam w innej części Polski. Polecono mi salon KEUNE Przemek Wolski na ulicy Małopolskiej 60 i salon Laurent Beata Mazurkiewicz na ulicy Królowej Jadwigii. Czy któraś z Was się kiedyś tam czesała? a może wiecie ile kosztuje uczesanie w nich? A może polecacie inne salony i fryzjerow? Proszę pomożcie i doradzcie gdzie mam sie zapisac bo muszę to zrobić w ciągu kilku najblizszych dni. Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda82
witam, wkoncu niedawno odnalazlam salon fryzjerski ktory spelnia moje oczekiwania, jest to Evolution na ul.Pocztowa 27 jestem zachwycona podejsciem do klientki a efekt to juz w ogole cudo! Polecam panią Gosię 4846377

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala1
Jakiś czas temu trafiłam na to forum w poszukiwaniu dobrego fryzjera. W związku z pozytywnymi opiniami wybrałam salon p. Ewy właśnie. Pierwsze co mnie zaskoczyło to spory problem z terminem by się zapisać, ale to świadczy tylko pozytywnie o zakładzie i danym fryzjerze. Jestem zadowolona z usług p. Ewy. Pójście do fryzjera wiązało się zawsze dla mnie z dużym stresem, a na koniec nierzadko wychodziłam zawiedziona i zniechęcona. Dlaczego? Bo bardzo często fryzura czy też kolor nie były takie jak bym chciała, fryzjer nie potrafił za wiele doradzić, albo zrobił po swojemu i tak (modnie) pocieniował, że wyszłam z przysłowiowymi czterema "piórami" na krzyż Czas w oczekiwaniu na wynik końcowy spędzałam na stresowaniu się, bo moi fryzjerzy zwyczajnie nie potrafili rozładować atmosfery miłą rozmową, choć nietrudno było zauważyć, że jestem spięta. Mówi się, że fryzjer powinien być trochę psychologiem i wczuć się w potrzeby klienta, ale to w polskich salonach rzadkość (nawet tych drogich). Chyba, że ja bywałam w niewłaściwych .Podaje nr Pani Ewy 0602 361713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmore
Polecam nowy salon Inspiracja M&E ul. Jagiellońska 10/14. Dziewczyny maja indywidualne podejście do klienta i znaja się na swojej pracy. Jestem zawsze bardzo zadowolona z fryzury i koloru, dodatkowo oferują wspaniałe masaże. Polecam panią Arlete i Sylwie oraz masażystkę Małgosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka aa
ja chodzę regularnie do jld i nie zamieniłabym fryzjera z ich salonu na żadnego innego. Rewelacyjnie dopasowuje i cięcie i kolor do twarzy, bardzo profesjonalne podejście. Polecam, warto się wybrać. Ceny mają na www http://salony-jeanlouisdavid.pl/cennik/szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×