Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kryzys w głowie

list motywacyjny, a tu brak doświadczenia

Polecane posty

Gość kryzys w głowie

Potrzebuje pomocy :) proszę Chodzi o list motywacyjny. Przejżałam już prawie cały net, wiem jak ma być zbudowany list, jak zacząć, do kogo zaadresować itp. problem mój polega na tym że brakuje mi doświadczenia zawodowego, mam jedynie staż no i jak tu ładnie określić to w zdaniu.wypisałam swoje zalety, ale wciąż brakuje mi tego zdania.pomóżcie jakby to ująć by mimo wszystko jakoś wyglądało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lldldldldld
Laska, jak ty listu nie umiesz napisać, to nadajesz się w porywach do zbierania truskawek.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lldldldldld
Coś na tym stażu robiłaś, panna, czyż nie? Staż polega na nabywaniu doświadczenia, chyba. Panna, wszystko i zawsze można sprzedać, tylko trzeba umieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzys w głowie
no tak najlepiej czepiać się ludzi którzy proszą o jakieś wskazówki. barwo. kim ty jesteś by innych oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lldldldldld
Poza tym pojęcia nie mamy, na jakie stanowisko aplikujesz i co może interesować twojego pracodawcę. List pisze sie zawsze pod dane stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lldldldldld
Kim ja jestem? Rekrutuję takie smętne niunie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lldldldldld
I szkoda na was czasu, jak listu nie umiecie sklecić, bo co wy potem poczniecie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to .(po poprawce odnośnie rodziny ) : Przy braku pewnych liczących sie umiejętności ,potrafię szybko pojąć i zdobyć niezbędne kwalifikacje. Obecnie jestem osobą bezrobotną . Zatrudnienie mnie w Waszej Firmie zapewni podniesienie moich kwalifikacji , zdobycie doswiadczenia na nowym stanowisku , jak również poprawi warunki życia mojej rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kez
Pamietaj, zeby list pisac w programie sprawdzajacym pisownie. //to nie zlosliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duyf
Zacznijmy od tego, że słowo przejrzałam pisze się przez rz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×