Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Davelight

Mężczyźni to sadyści?

Polecane posty

Fragment \"Quo Vadis\" H. Sienkiewicza: Były chwile, w których sam nie wiedział, czy Ligię kocha, czy jej nienawidzi (...). Miewał i chwile, w których bladł z wściekłości i lubował się myślami o upokorzeniu i mękach, jakie Ligii zada, gdy ją odnajdzie. Chciał ją nie tylko mieć, ale mieć zdeptaną niewolnicą (...). Bywały dnie, że myślał o znakach, jakie na jej różanym ciele zostawiłby batog, i zarazem chciałby całować te ślady. Przychodziło mu także do głowy, że byłby szczęśliwy, gdyby mógł ją zabić. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamjest
eee to jest słabe w literaturze jest dużo wiecej fajny zboczeństw w książkach Grahama Mastertona jest sporo świństw, takie jedno z bardziej hardcorowych fragmentów: "T. F. odłożył słuchawkę. W milczeniu wypalił papierosa, po czym zajął się swoimi magazynami. Jeden z nich nosił tytuł „Mokre Przyjęcie” i był pełen kolorowych fotografii dziewcząt w czarnych pończochach i pasach, wzajemnie na siebie siusiających. Kolejny zatytułowany był „Psia Miłość”. T. F. oglądał fotografie z wyjątkowym u niego brakiem zainteresowania. Przypatrywał się dziewczynom niewidzącym wzrokiem; jego myśli skupione były na czymś zupełnie innym niż seks. Jedno tylko zdjęcie przyciągnęło jego uwagę. Przedstawiało filigranową brunetkę, która, szeroko otworzywszy oczy i usta, przyjmowała mocz rozkraczonego nad jej głową wielkiego psa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24ania
o matko ale hardcory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24ania
też niby hardcore ale już bez psów itp więc jednak znacznie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24ania
swoją droga to z chęcią bym zobaczyła takie zdjęcie z tym psem ale nie wiem jak takie cos znaleść w necie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uufff
ja pierdziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk VIII
no normalnie mam tą scene przed oczami, jakbym ogladał ekranizację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×