Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aanulka

firma Comopaq-macie jej sprzęt?

Polecane posty

Gość aanulka

Czy ktoś posiada laptopa marki Compaq? Chodzi mi dokładnie o model c794ew, posiada parametry, które mi odpowiadają i cenowo w porządku, tylko zastanawia mnie jakość, solidność czy sa jakieś" ukryte" usterki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek21
Sam nie korzystałem ale z tego co wiem , to coś jak dziecko HP, więc generalnie firma porządna. Jeśli chodzi o sam model to faktycznie parametry ma niezłe, ale znalazłem tylko w vobis. Nie wolisz jakiegoś acera w podobnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duracell extra power
compaq to tak naprawde hp bo zostali wykupieni sprzet jest dobry, ale serwis kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no prosze cie nie polecaj acera...Obudowy mają tak kiepskie że się rozpadają po 2 tygodniach! A ten model Compaq co go ma vobis za 1888 naprawdę dobry sprzęt. Ja bym za taką kase brała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BibulkaNiebieska
compaq jest super, moj facet ma, nie wiem co za model bo nie wiem gdzie to znalezc ale jest bezproblemowy, wyglad bardzo 'sleek', szybciutki, wygodny, elegancki. A ja mam firme Advent :D i plakac sie chce, takie dziadostwo, nie ma jak dobre firmowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie lapki hp wcale nie sa rewelacyjne... i nie mam pojęcia jak można polecać acera?:D :D :D może o asusa chodziło? to rozumiem :) wg mni ejak laptop to tylko asus, vaio, toschiba i lenovo [czyli IBM].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaanytsuj
ja mam compaq i jestem zadowolona bardzo bardzo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca cola coca cola
ja tez mam compaq od prawie 2 lat i jestem zadowolona...nigdy nie mialam z nim zadnych problemow, poprzedni laptop rowniez compaqa i tez bez zarzutow dopoki nie ukradli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulka
Acha..myślałam że to w miare nowa firma. Ale jak już mają jakiś dorobek i piszecie ,że ok to chyba się zdecyduję. Niby to nie dużo za laptopa,bo 1888zł, ale zapewne kilka lat posłuży więc wolę mieć coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big boy
Jesli chodzi ci konkretnie o ten model co tylko w vobisie jest, to kumpel własnie kupił i spoko. Ma co prawda ze 2 tygodnie, ale nie dostrzegliśmy na razie żadnych szczególnych uchybień. Obudowa standardowa, nie telepie się przy otwieraniu i jest w miare sztywna, klawiatura nie skacze jak w niektórych Toshibach wiec to tez na plus. Jak na moje to mógłby mniej ważyć, ale poza tym ok. Najważniejsze że wnętrze ma dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulka
No właśnie głównie takie rzeczy mnie martwiły, bo tak to widze jakie ma parametry, ale to różnie później bywa w użytkowaniu. Na korzyść przemawia 24-miesieczna gwarancja, bo część producentów daje tylko 12. Jak jest dłuższa to jakoś firma budzi więcej zaufania. A jak ekran?Dobrze widać?kolory, odbicia światła..? I mam jeszcze pytanie jak się sprawuje kamerka? Nie ma podanych jej parametrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big boy
Kamerka standard 1.3, ma tez głośnieczek, matryca też standard- jeśli przejrzałaś parametry to widać że takie same jak w większości lapków. Ma typowy kąt widzenia, przy dużym słońcu odbija się obraz, tego raczej nie da się uniknąć. Tak jak pisałem, za taką cenę jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam stary model compaqa i jest nie do zdarcia. polecam i zawsze będę polecać, niebawem kupuje nowy model i też właśnie compaqa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanulka
Dzięki za wszystkie info, już chyba wszystko wiem i myslę że nie ma się co dłużej głowić , bo pewnie za miesiąc będzie znów lepszy, fajniejszy super ekstra model i będę w nieskończoność czekać na najlepsze i najtańsze rzeczy:) Wezmę ten i już. Pozdro dla wszystkich Copaq-posiadaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×