Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja pierwsza milosc

pierwszy raz na wakacjach we Wloszech i tesknota

Polecane posty

Gość moja pierwsza milosc

Pewnie mnie zaraz obrazicie alke ja musze o tym komus powiedziec. W te wakacje po raz pierwszy pojechalam za granice do Wloch. Bylo cudownie. Ciepla pogoda, morze, ta cudna atmosfera i ludzie zawsze usmiechnieci. Z szarej myszki poczulam sie jak krolewna tym bardziej, ze na kazdym kroku zaczepiano mnie i mowiono mi, ze jestem bardzo ladna. W Polsce nigdy nie slyszalam takich komplementow awe Wloszech co krok. No i poznalam tez Wlocha - Fabio. Ujal mnie niesamowicie. Wiedzialam, ze z naszej wakacyjnej znajomosci nic trwalego nie bedzie. On zabieral mnie na plaze, na pizze, do restauracji. Z nim przezylam tez moj pierwszy raz. I teraz do tego wlasnie tesknie, do jego ramion, do tego jak calowal, do jego slow. Wrocilam juz do Polski i ciagle placze. Ciagle przypominam sobie jego i jego dotyk. Nie moge sie na niczym skupic. Czy jest takis sposob by to przetrwac? Pomozcie, bo zwariuje z tesknoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
przejdzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl sobie ze za rok znow
pojedziesz do wloch i poznasz drugiego fabio ;) p.s. ale Ci zazdroszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
o ranyyy, a bodajże kilka dni temu był na tlenie artykuł o Polkach, które na wakacjach pozbywają się wszelkich hamulców ... smutne to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
No teraz widzę, że prawdziwe, choć ja potraktowałam to raczej jako produkt dziennikarskiej konfabulacji na początku:I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pierwsza milosc
Wiedzialam, ze ktos na mnie naskoczy, no ale coz:(( To nie jest tak, ze puscily mi hamluce od razu. Nie zrobilismy tego w pierwszym dniu co sie poznalismy. On naprawde mnie adorowal, wszedzie zapraszal i nie byl nachalny. Jejku jak mi jego brak:((( Snuje sie teraz po domu i nie mam ochoty na nic. Tak bardzo chcialabym wziasc samolot i znow tam byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
Pewnie teraz ma dużo radochy opowiadając kumplom o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pierwsza milosc
mam nadzieje, ze nie:(( zreszta przedstawil mnie swoim kolegom i byli bardzo uprzejmi wobec mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
Ja bym się też taką łatwą laską chętnie pochwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Kobito, to Ty nie wiedziałaś, że takie akcje leżą po prostu w naturze Włochów? Oni po prostu taką adorację lasek mają we krwi:P Nieważne, czy ładna czy brzydka - ich strasznie kręcą blondynki, bo to dla nich totalne nowum:P Aha - i to, co Ci powiedział, podziel na dwa. Zachwyty nad urodą płci żeńskiej są u nich niestety przesadzone i traktowane grzecznościowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Niestety przyczyniłaś się do spieprzenia opinii Polek poza granicami ojczyzny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl sobie ze za rok znow
Nie martw sie. Potraktuj to jako przygode, on prawdopodobnie tak samo to potraktowal. Mialas fajny seks i to sie liczy. Milosci i tak by z tego nie bylo, ale pomysl sobie ze moglabys byc samotnna niekochana dziewica ktira nie byla na zadnych wakacjach i to chyba byloby jeszcze gorssze nie? A tak to przynaujmniej masz 1wszy raz za soba z przystojnym wlochem, teraz swiat nalezy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
Fajnie będzie o tym opowiadać po latach mężowi, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Pomyśl sobie ... Ty też pomyśl, zanim kolejny post wyprodukujesz, naszpikowany takimi idiotyzmami:O Czyli każda dziewica, której nie udało pozbyć się wianka na wakacjach i która spędziłą je w domu, ma powód do rozpaczy i samobójstwa?? Czasami można sie tu załamać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pierwsza milosc
Dzieki za pierwszy pozytywny komentarz. Ja naprawde nie wyobrazalam sobie, ze zaraz cos z tego bedzie. tez wiedzialam, ze to tylko wakacyjna milosc. Niestety nie potrafi mi przejsc i wciaz o nim mysle... Tez tak chcxialabym myslec, ze swiat nalezy do mnie, tak myslalam gdy bylam z nim:(( Teraz czuje sie samotna a jak mnie ktos pyta jak bylo na wakacjach on od razu mi sie przypomina. Bo te wakacje byly z nim. slyszalam wiele o Wlochach i rzeczywiscie tam tez byli tacy napalency. Ale Fabio byl inny. On byl bardzo uprzejmy wobec mnie i naprawde traktowal mnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl sobie ze za rok znow
Od niej zalezy czy chce popelnic samobojstwo :p Dziewczyna miala fajne wakacje czemu po niej jedziecie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
napisz prosze ze to dowcip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
Zawsze możesz się puścić jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl sobie ze za rok znow
Autorko spojrz na to w dluzszej perspektywie. zazwyczaj kobiety maja kilku partnerow w zyicu, fabio byl tym 1wszym. Jesli bylo Ci z nim fajnie to plus dla Ciebie bo masz mile wspomnienia z 1wszego razu. Teraz przed Toba kolejne razy, w wsrod nich byc moze ktos, kto zagosci w Twoim sercu na dluzej i to z wzajemnoscia. Przynajmniej nie bedziesz zalowac, ze nie mialas okazji sprawdzic jak to jest z innymi i bedziesz miala porownanie. Byc moze dlatego tez doecenisz swojego nastepnego partnrea ;) dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Jaaasne, jej wakacje były wyrąbane w kosmos:P W takim razie czemu tu buczy i się żali?:P Ano dlatego, że strzeliła niezłą gafę, podskórnie zdaje sobie z tego sprawę i szuka na siłę usprawiedliwień dla swego hmmm ... no wiecie jakiego zachowania:P Cóż, jak dla mnie, wygłupiła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wffw
Wiesz co? Jak tak czytam pełne frustracji, rozpaczy, złośliwości komentarze polaczków to ci zazdroszczę. I te żałosne kojarzenia że partner może kolegom opowiadać o swoim seksie z dziewczyną, tudzież że dziewczyna ma opowiadać o swoim pierwszym razie mężowi. Jakież to prostackie, prymitywne! Fajnie masz, nie żałuj. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka___
puscilas sie z jakims obcym dla ciebie obcokrajowcem. wracaj do wloch i z nim zyj, bo nie zycze ciebie zadnemu porzadnemu chlopakowi z polski. kijem bym cie nie tknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
Co nie zmienia faktu, że jesteś dziwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pierwsza milosc
Dzieki "pomysl, ze...". Ja naprawde zdwalam sobie sprawe, ze to nie bedzie trwala znajomosc. Ale co innego jak bylam tam a co innego tu. Mam nadzieje, ze poznam i sie jeszcze zakocgam tak jak w nim, ale jak na razie nie moge spojrzec na zadnego faceta:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wffw
A kto się nie żali gdy po wspaniałych wakacjach wraca to polskiej szarzyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×