Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja pierwsza milosc

pierwszy raz na wakacjach we Wloszech i tesknota

Polecane posty

Gość greckie wesele
Polacy to złodzieje, a Polki to łatwe doopy:P I taka wieść poszła se hen hen w świat i tak zostanie. Amen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
Zawsze możesz się puścić z zamkniętymi oczami, albo odwrócona tyłem do faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka___
a maz prawo znac przeszlosc seksualna w zony, kota w worku sie nie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pierwsza milosc
I choroby zadnej tez nie zlpalam, bo on zadbal o zabezpieczenie. zreszta nic wam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Szubrawiec ... no przecież ona oddała się za pizzę:P Sama napisała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliuum
On tez byl na wakacjach? Ile macie lt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wffw
To niech se szuka frajerki która na to przystanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
UWażajcie, bo jeszcze będziemy mieć kolejnego Marwaska na forum - tym razem z włoskimi korzeniami, hej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka___
nie zaslugujesz na porzadnego faceta z polski po czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
Ale pozostałe dziury zachowaj jeszcze nietknięte dla Francuza i Greka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wffw
"a maz prawo znac przeszlosc seksualna w zony" to niech se szuka frajerki która na to przystanie dodam jeszcze że taki dla którego ta przeszłość ma znaczenie, to jakiś nieudacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :) jaka to byla pizza ? "moj pierwszy raz" ? Ale ogolnie to zal mi takich idiotek. Oddac to co wartosciowe zdajac sobie sprawe ze gosciu moczy takie jak ona co sezon albo i czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Prawiczek i kropka ... mądrze prawisz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl sobie ze za rok znow
Minie troche czasu, pojawi sie jakis fajny rodak na horyzoncie i bedziesz mogla spojrzec :) Nie bierz na powaznie tych przykrych obrazajacych Cie komentarzy, bo ludzie pisza tu czesto dla zabawy, nie zastanawiajac sie nad tym, ze zalozyciel tematu moze brac to wszystko na powaznie, bo te komentarze dotycza realnej sprawy. Nie zaluj niczego, to jest Twoje zycie i to, co z niego wyciagniesz, bedziesz miala dla siebie. Za iles tam lat bedziesz wspominac te wakacje z nutka nostalgii. Wolalabys wspominac, ze siedzialas w domu i cieprpalas, ze nikt Cie nie chce? Szukja poztywnyhc stron. Nie kazdy ma to szczescie zeby ze swoja pierwsza miloscia spedziec reszte zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Re up: Pewnie ze przeszlosc ma znaczenie ... doswiadczenia ksztaltuja czlowieka ... popelnione czyny wiele o nim mowia ... nie jestes tablica ktora umyjesz szmatka i bedziesz mogla zaczac od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka___
ciekawe jak bedzie jej maz sie czul jak sie dowie, ze pierwszy raz miala z obcym wlochem na wakacjach, ktorego prawie nie znala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pierwsza milosc
Nie oddalam sie za pizze. Zrobilam to bo czulam, ze chcialam. W Polsce jak poznaje sie chlopak z dziewczyna to tez najpierw sie umawiaja na piwo czy restauracji i po jakims czasie ida razem do lozka. I wtedy wszystko jest okey bo to Polak. A jak wystarczy, ze nie jest to Polak to zaraz, ze sie oddalam. Zrobilamto bo czulam, ze chcialam. Czulam sie super przy nim i pragnelam tego choc tez sie balam. Ciesze sie z tego co przezylam, ale jednoczesnie smutno mi ze tego juz nie mam. I jak czytam te komentarze zazdrosnych Polaczkow to jeszcze bardziej chce tam wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostro :P jezeli Ty tak postrzegasz szukanie partnera milosc ... jedzenie a pozniej seks to ja wspolczuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
Więc twoje koleżanki oddają się Polakom za piwo? Więc twoje zachowanie jest teraz dla mnie jak najbardziej zrozumiałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka___
to wracaj. bo zaden polak by nie chcial miec zony, co walila sie z jakims wlochem po krotkim czasie znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
"Za iles tam lat bedziesz wspominac te wakacje z nutka nostalgii" Wiecie co, ja już nie śmieję się, ale ryczę ze śmiechu:D:D:D Jednak można być monstrualnie głupim, a swoje brednie głosić niczym prawdy objawione gówniarzom, którzy mają kompletnie zaburzone postrzeganie siebie i rzeczywistości:P Tak, tak, dobrze zrobiła. Inne laski mające problem z uwierającym je dziewictwem, niech idą ochoczo w jej ślady:P Masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
Aha i zapomniałam dodać, że napisałam tak dlatego, bo strasznie zazdroszczę autorce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka___
12:21 pain au chocolat szkoda ze on bzyka juz jakas nowa i pewnie nawet nie pamieta jak masz na imie brutalne ale prawdziwie nic dodac nic ujac. a naiwne pindy najpierw daja dupy a potem placza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wffw
Ech... gdybym ja tak mogła, gdybym ja tak umiała... Zazdroszczę ci, autorko tematu. Może zazdroszczę dlatego że moje sztywne poglądy, chronienie swoich uczuć, stwierdzanie że żaden na mnie nie zasługuje - no bo to akurat była prawda gdy miało się wokół siebie polskich, zakompleksionych wymoczków lub głupków - doprowadziły do tego że nie mam takich wspomnień i teraz żałuję. A już za późno bo jestem w stałym związku i na wakacjach nie zaszaleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl sobie ze za rok znow
"Wiecie co, ja już nie śmieję się, ale ryczę ze śmiechu" To rycz na zdrowie. Bo Twoje zycie jest zapewne tak frustrujace, ze ten komentarz to jedyny powod do odrobiny radosci, jaka masz w zyciu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×