Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja pierwsza milosc

pierwszy raz na wakacjach we Wloszech i tesknota

Polecane posty

Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
wffw - Ty to jesteś 100% dziwką. Jesteś z facetem żałując, że się z innymi nie pieprzyłaś... równie dobrze możesz go zdradzić, bo w sumie na jedno wychodzi... Kurestwo to nie zawód, ale cecha charakteru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pierwsza milosc
No i trudno, jesli ma nowa. Wiedzielismy od razu ze nic z tego nie bedzie, bo on zyje tam a ja niestety tu. I nie przeinaczajcie moich slow, ze sie dziewczyna oddaje za jedzenie bo dobrze wiecie, ze nie o to mi chodzilo. Chodzilo mi o to, ze jesli dziewczyna po jakims czasie znajomosci idzie z facetem do lozka i ten facet to Polak to jest okey, natomiast wystarczy, ze jak facet nie jest polskiej narodowosci to zaraz piszecie to jako sprzedawanie sie. Za nic sie nie sprzedalam. Jest mi po prostu prxykro. chcialam sie tylko wyzalic a wy zaraz zrobiliscie ze mnie jakas latwa. To byl moj pierwszy facet i na pewno dlugo nie bedzie nastepnego. Szkoda tylko, ze to musi tak bolec ta tesknota. ciekawe czy on choc troche o mnie mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
Na ogół z każdym kolejnym coraz łatwiej, więc jeśli z tym tak szybko ci wyszło to z następnymi będzie błyskawicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl sobie ze za rok znow
moja pierwsza milosc - nie tlumacz sie :) nie ma takiej potrzeby. jestes dorosla i mozesz robic to na co maszochote. ja ciesze sie, ze masz z tego mile wspomnienia. a ci, ktrzy tu na Ciebie najezdzaja sami zapewne nie sa bez skazy, a jesli sa to tylko dlatego, ze brak im odwagi zeby smakowac zycie i to ich ffrustruje, stad takie komentarze. nie warto sie tym przejmowac, a juz na pewno nie mzona brac ich na powaznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wffw
W każdym razie tylko takich widzę. Ot, wystarczy że poczytam co tu pisują chłoptasie, na kobiecym forum dyskusyjnym, i już mam kolejne przykłady waszych chłopięcych lęków i czystej głupoty. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
pomyśl .. o moje zdrowie to się nie kłopocz, drogie dziecko:P a co do radości (której mi nie brakuje absolutnie), to trzeba przyznać, że dostarczyłaś mi jej wraz z autorką co nie miara:P szkoda, że jesteś za młoda i głoopia, żeby dostrzec absurd całej tej sytuacji i swoich porad, które można sobie o kant czterech liter obić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
Dziwisz się, że się lękają jak czytają twoje wypowiedzi?! Perspektywa związku z kimś kto żałuje, że sobie wcześniej nie poruchał nie jest czymś zachwycającym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to czy polak czy wloch dobrze o tym wiesz dziewczyno tylko zastanawiam sie jak trzeba byc glupim zeby niezorientowac sie zeby te komplementy prawione sa jedynie w celu zamoczenia peniska:classic_cool:? az ak niska samooocene masz ze kilka slodkich slowek tak cie zacmiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl sobie ze za rok znow
greckie weslele trwaj dalej w swoim przekonaniu, jesli daje Ci to szczescie :) Bog z Toba :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
pain au chocolat ... kilka słodkich słowek jej nawinął na uszy jak makaron:P i zaraz rozłożyła przed nim nogi:O przykre to zaiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wffw
"wffw - Ty to jesteś 100% dziwką. Jesteś z facetem żałując, że się z innymi nie pieprzyłaś... równie dobrze możesz go zdradzić, bo w sumie na jedno wychodzi... Kurestwo to nie zawód, ale cecha charakteru" Mam bogactwo przeróżnych pragnień, potrzeb, fantazji. Mój facet może tylko się ich domyślać i próbować sprostać. A ty podniecaj się bardziej, chłopcze, może nawet ci stanie. Przynajmniej jedna korzyść będziesz miał ze zżymania się na kafeterii że świat nie jest taki jakbyś chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
pomyśl .. a Ciebie Bóg totalnie opuścił :D jak to mówią, mądremu wystarczy słowo, a głupiemu nawet elaborat nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam podobnie
15 lat, hiszpania, pierwszy raz za granica... to były czasy - no i on, mój cudowny włoch, pierwsza miłość, pierwszy prawdziwy pocałunek :) oczywiście jak to włoch, robił jakieś zapędy w stronę bzykania ale nie pozwoliłam mu:) dziś mam 22 lata, mam z nim kontakt mailowy i wiem, że nigdy go nie zapomnę ale już się od tamtego wyjazdu nie zobaczyliśmy, tylko te maile ale i tak miło :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wffw
"Dziwisz się, że się lękają jak czytają twoje wypowiedzi?! Perspektywa związku z kimś kto żałuje, że sobie wcześniej nie poruchał nie jest czymś zachwycającym..." Że się słabi lękają, nie dziwi mnie. Stwierdzam tylko fakt. Że wolą wierzyć w baśnie o dziewicach zakochanych na zabój, cóż, też mnie nie dziwi bo takie prawo niedojrzałych umysłów. Twardej dupy życzę na okoliczność zderzenia wyobrażeń z życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pierwsza milosc
a w Polsce to facet milych slowek nie prawi? Na jakiej podstawie dziewczyna idzie z nim do lozka, tez bo sie poznali, chodzili ze soba i ona czuje, ze chce. Poza tym po tym co czytam na kafeterii ile to dziewczyn zostalo wykorzystanych przez facetow to mozna by stwierdzic, ze wszystkie sa dziwkami. tylko nikt ich nie wyzywa bo akurt ci faceci sa polakami. A jaka to roznicza czy Polak czy Wloch? U nas bylo tez tak, ze sie poznalismy, zaczelismy sie umawiac. Byly ladne slowka ale byly tez i normalne rozmowy na rozne tamety (gadalismy po angielsku). Dlaczego musicie zaraz na mnie naskakiwac? Kazdy z was ma takie super poukladane zycie, ze pierwszy partner zaraz stal sie mezem? Nie sadze. Nikt z was nie przezyl czegos szalonego, emocjonujacej znajomosci do ktorej potem tesknil? Ja wiem, ze nie bedziemy razem i kto wie czy on nie ma juz nowej dziewczyny, ale liczy sie dla mnie to, co bylo wtedy. i tesknie do tego. wiem, ze to znajomosc jak inne, za jakis czas otrzasne sie z tego i zaczne normalne zycie. ale tak bardzo chcialabym wrocic tam choc jeszcze na chwile by zobaczyc jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pierwsza milosc
Zabezpieczalismy sie wiec ani HIVU ani innego zarazku na pewno nie mam. I w ciazy tez nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierwsza... sama mowilas ze w polsce nigdy takich komplementow nikt ci nie prawil moja droga bylam za granica znam ten typ i wiem jak odbywala sie te slodkie slowka moglas sie z nim przespac...ot tak dobra przygoda... tylko po jakiego diabła ty teraz z anim płaczesz:o? masz az tak niska samoocene ze kilka kompelentow i juz cie zamroczylo? trzebabylo to traktiowac jak dobra zabawe od poczatku i teraz sie z tego smiac a nie plakac NAIWNA JESTES JAK MALO KTO:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wffw
Czas będzie mijał i zmieniał cię. Nowe doświadczenia i radości... Drugi raz do tej samej rzeki nie wejdziesz. Zatem gdy tam wrócisz, gdy nawet go spotkasz, Fabio może nie być tym samym Fabio, ani możesz nawet nie chcieć żeby nim był. Ciesz się więc że złapałaś chwilę, bo ona była tylko dla ciebie i wy w niej dla siebie. To się już nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam podobnie
a masz jakieś namiary na niego chociaż? adres, telefon, mail? pamiętam jak się cieszyłam jak mój włoch napisał mi list już po 2 tygodniach od powrotu, ale się rozmarzyłam teraz:D:D:D wszystko bym oddała żeby wrócić do tamtych lat... podejdź do tego jak do pozytywnego doświadczenia, które cię spotkało i nie przejmuj się kafe i pamietaj - najważniejsze są w życiu chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
dziewczyno, zrozum, że sama niepotrzebnie się nakręcasz i pławisz w rzewnych wspomnieniach, a on Cię zaliczył i odstawił do archwium:P i to jest właśnie najbardziej przykre - już teraz na poważnie Na dzien dzisiejszy pewnikiem nie pamięta, jak wyglądasz i jak masz na imię. A Tobie pozostał niesmak i dlatego wyskoczyłaś z tym tematem na kafe, bo i jakich rad oczekiwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wffw
Szubrawiec, o to co się robi zapytaj panią od wychowania seksualnego albo znajdź sobie w bibliotece jakiś podręcznik. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
wffw - może napisz jakież to pragnienia i fantazje chcesz spełnić. Chętnie ci w tym pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pierwsza milosc
Dlaczego za nim placze? Bo tesknie. Naiwna nie jestem bo wiedzialam od poczatku, ze to tylko wakacyjna przygoda, ale co innego rozum co innego serce. W jakis sposob sie zaangazowalam emocjonalnie i ciezko to od tak wyrzucic z serca mimo, ze sie wie, ze z tego nic nie bedzie. Prxzykrto mi, ze nie jestem robotem z guziczkiem "cancel".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no brawo... jesli wychodzisz z zalozenia ze gumka chroni Cie w 100% przed wirusem to tylko pogratulowac wiedzy ;/ zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wffw
do tęsknoty za wakacjami, za poznanymi ludźmi nie trzeba nawet seksu wystarczy że tam było magicznie, a tu pospolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckie wesele
a tak na marginesie, to gumki nie chronią 100% przed hivem, ale to chyba wie każdy, kto nie spał na zajęciach z wychowania sexualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×