Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja pierwsza milosc

pierwszy raz na wakacjach we Wloszech i tesknota

Polecane posty

Gość do autorki topa
ale czemu urwaliscie kontakt,są telefony,gg? CZY wiedzialas ,że to tylko letnia przygoda? Co on mowil gdy wyjezdzałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rzeczywiscie ... teraz wez taka 16 latke ktora daje dupy na dyskotekach i ciagnie druty co weekend ... i co ona mysli o dziewczynie 24 letniej ktora jest dziewica i szuka prawdziwej milosci ;) normalnie dwa swiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam podobnie
ja mam koleżankę, która od 3 lat mieszka w londynie, zawsze stała, ścisłopoglądowa, taka trochę chodząca mała namiastka wartości wygłaszanych przez radio maryja :) otóż po miesiącu spędzonym w londynie zaczęła się puszcząć, co tydzień z innym, czasem nawet z dwoma na raz. Po prostu jakzwierzątko wypuszczone z klatki. Spytałam ją po tych 3 latach czy jest jej dobrze, czy jest szcześliwa, powiedziała, że tak ale wydaje mi się, że gdzieś się zagubiła. Myślę, że po prostu każdy musi znalesc swój złoty środek i tyle. Jesli autorka przeżyła fajną przygodę ale zabezpieczyła się, od poczatku podchodziła do tego z dystansem to myślę, że jest ok :) uwiercie, znam takie dziewczyny, które poszłyby z takim włochem i jeszcze zaprosiłyby do zabawy kolegów :) autorką kierowały już jakieś uczucia - zauroczenie, magia chwili itp dlatego nie ma w tej sytuacji miejsca na potępienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jestes
czy dzwonił do ciebie ?macie konktakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never again
ooo ten fajny temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×