Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolilolilolilolilo

czy rzeczywiście po mężczyznach spływają nieudane zwiazki?

Polecane posty

Gość lolilolilolilolilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
jesli kochaja prawdziwie, to napewno nie. cierpia czasami bardziej niz kobiety, ale tego nie okazuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Po prawdziwym mężczyźnie, spływa jak po tłustej, dobrze napasionej gęsi. :-) Mężczyzna się nie mazgai. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertynek
nieprawda chyba, że to nie był dla niego "związek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolilolilolilolilo
z naszej babskiej perspektywy wygląda to tak, ze właśnie "im to wszystko jedno"... czy to moze zbyt ogólne stwierdzenie i bardziej zależy to od człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co tu się mazać? Jeśli naprawdę zależało to facet pije, aż zatrucie alkoholowe nie stanie się poważniejszym problem niż jakaś tam dupa :P Od razu wraca człowiekowi właściwa hierarchia wartości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sud
jak najbardziej zależy od człowieka, aczkolwiek fakt że faceci potrafią się szybciej "otrząsnąć" bo aż tyle nie analizują i nie przemyślają drobiazgowo i szczegółowo wszystko jak kobiety, no a pozatym popęd sexualny i natura działa dalej więc zazwyczaj szybciej znajdują kolejną partnerkę czy dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze NIE spływaja. mężczyźni tak sa WYCHOWYWANI zeby dusic w sobie uczucia - pozostalosc po systemie niewolniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sud => tia... Niemniej jednak tylko baba potrafi podrywać nowego faceta tylko po to, żeby robić mu kaszę z mózgu z powodu byłego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy rzeczywiście po mężczyznach spływają nieudane zwiazki? po pewnym czasie tak...wiem to z autopsji...tylko ten czas dla wszystkich nie jednakowy oj kwiatek kwiatek....zyjesz w błedzie myslowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ,że boli ale przecież na jednej doopie świat się nie kończy.Im więcej się takich związków przejdzie tym bardziej ma przerąbane partnerka w tym następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
dlaczego ma przerabane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
splywaja ,ja z nim zerwalam po 4 latach zwiazku,a tu prosze on jest teraz z gowniara 7 lat mlodsza. zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
zapomnialam dodc ze po 2tygodniach juz z nia byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hgfddh => Jakież to straszne, że nie cierpi, prawda? Nawet nie próbował się wieszać, albo łykać tabletek... Cham i skurwesyn :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
Apostoł Nienawiści -chodzi mi o to ze z taka gowniara jest i to juz rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
to 4 lata udawal? i to ja z nim zerwalam on tego nie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxd
czy mezczyzna potrafi zerwac z milosci, dla Twojego dobra? Gdy nic mu nie wychodzi, plany, nauka, praca, planujemy setki spotkan i zadne nie wychodzi. Chłopak zamknal sie w sobie, przestasl sie odzywac, widzi ze nie imponuje niczym, nie potrafi nic mi dac. Jak taki zwiazek ratowac? Powiedzialam do niego co czuje, ze nie ma dla mnie znaczenia kiedy, jest wazny on, czy powinnam sie wiecej nie odzywac, milczec i czekac na jego ruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolilolilolilolilo
nie chodzi o to, zeby sie wieszał... ale takie zachowanie o czymś świadczy (mówie o tym, że np. po 2 tygodniach jest juz z kimś innym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hgfddh => no i co, że z gówniarą? W końcu sama go rzuciłaś. Stara dupa poczuła się zazdrosna? Nikt nie chciał? :P _Kwiatek => darowałabyś sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sxd - cos tam go gryzie a nie zaufal ci na tyle zeby ci o tym powiedziec. nie naciskaj go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
ok nie ma co analizowac, troche mi szkoda tylko ze ja sama jestem a on ma kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
Apostoł Nienawiści - no wybacz 26 latek z 19?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hgfddh => no i już wiadomo o co chodzi :D _Kwiatek => spoko, twojego poziomu jeszcze nie osiągnąłem. Sporo przede mną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfddh
Apostoł Nienawiści-o co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chiński syndrom
Apostoł Nienawiści (apostol_nienawisci@o2.pl) A co tu się mazać? Jeśli naprawdę zależało to facet pije, aż zatrucie alkoholowe nie stanie się poważniejszym problem niż jakaś tam d**a Od razu wraca człowiekowi właściwa hierarchia wartości Czyżbyś był pijakiem:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×