Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarzynnnka23latal

Zawsze faceci,którzy mi sie podobają wybierają szczuplejsze dziewczyny

Polecane posty

Gość Katarzynnnka23latal

Ja mam 170cm waże 60kg,w sumie prawde powiedziawszy nei czuje sie najlepeij ze swoja waga.Nie podobam sie sobie i dodatkowo to mnie moblizuje do schudnięcia.Chciałabym mieć fajnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka23latal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faaantazja
ja mam 174 i waze 56 i tez sie sobie nie podobam, ale mam fajnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka23latal
mas zpewnie fajna figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka23latal
masz prawie taki sam wzrost wazysz 2kg mniej i chciałabys jeszcze min 2 wiec mnie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka23latal
tez zauwazyłam że wybieraja ciut nizsze ode mnie ale az tak bardzo mi to nie przeszkadza ,poza tym wage moge zmienic wzrostu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ostatnio facet ok ponad 190cm wybral dziewczyne ok 150cm max ledwo za pas mu siegala nie rozumiem....:O widac pech:O ja osobiscie chce przytyc czuje sie lepiej wtedy jak bede miec 60kg bede zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam odwrotnie
mam 168 cm waze 53 kilo, rozmiar 34/36, miska 70c i co slysze? ze powinnam nabrać ciałka ! w nosie to mam i mi tylko smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka23latal
mnie sie nie podobaja tacy całkiem wysocy tzn wole wyzszych ale nie lubie wyzszych niz 185.Tacy miedzy 176-185cm sa dla mnei anjbardziej atrakcyjni.Jako dziewczyna tez nie chciałabym byc duzo nizsza ale wolałabym miec 166-168cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka23latal
ale kto Ci mówi ze powinnas nabrac ciałka?Poza tym moze u Ciebie to sie inaczej rozkłada moze masz ciezsze kosci,wiecej miesni a mniej tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam odwrotnie
faceci, którzy mi sie podobaja, nie wazne jak mi sie rozklada... grunt to ze jest tak jak jest i musem nic nie zmienie, jak jem wiecej to rosnie tylko brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka23latal
w sumie to zauwazyłam ze najwieksze powodzenie maja faceci wysocy ale nie przesadnie i dobrze zbudowani.A dziewczyna fajnie jak jest nizsza od faceta pare cm ale tez nie jest fajnei jak strasznie niska jest.190cm facet z reguły nie ejst taki meski z tych co widuje taki pokrzywiony paragraf a dziewczyna 150cm za niska jak dla mnie.Moze prawda z tym ze przeciwienstwa sie przyciągaja i mieszają geny wspólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka23latal
a jacy faceci podobaja sie Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka23latal
Mnie się podobaja bruneci z ciemnymi oczami ale dobrze zbudowani.A przewaznie jak widze dobrze zbudowanego to jets blondyn lub szatyn.Jak pozanje bruneta to jest szczupły ahh zawsze brakuej czegos do pełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam odwrotnie
wysocy, minimum 180 cm do 190... i budowa normalna-zadnych szczypiorków ani pakerow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam odwrotnie
do włosów nie ma preferencji - jedynie takie by w ogole byly... no i nie rude :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie ma nic wspolnego ze wzrostem ani waga, niestety:O jak sie komus spodobasz to on nie patrzy czy masz 2 kg mniej czy 2 cm za niska jestes sama osobiscie wole wysokich takich od 180cm ... mam 171

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1990
KOBIETA O wzroscie 165 cm powinna ważyć 49 k o wzroście 170 - 52 kg o wzroscie 175 - 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja przy wzroscie 172 waze 61 kg, czyli prawie tak samo jak Ty i jestem szczupla...jeszcze ze 2 kg mnie i wystawalyby mi nieladnie niektore kosci.Takze moze tu nie chodzi o Twoja wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzdety niektórzy tu wypisują ;) ja przy wzroście 168 cm ważę 56-57 kg i też jestem szczupła, niektórzy nawet twierdzą, że mogałbym troszkę przybrać, bo do swojego wzrostu jestem za drobna. Nosze rozmiar 36 - 38 według mnie masz bardzo dobra wagę (wiele też zależy od proporcji całego ciała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomeriggio
o wzroscie 175 - 55 kg chyba cie pojebalo, 55kg przy takim wzroscie to szkielet, a nie kobieta, chyba, ze jest mega drobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy lubi co innego
mój narzeczony woli kobiety takie 165-175, ja mam 164 :P lubi kobiecą figurę, dość pełną ale nie grubą - ja wła snie taka jestem on sam jest megaszczupły, ale za nic nie może przytyć. ma 185 cm wzrostu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomeriggio
Wiekszosc facetow lubi kobiece figury. Wystajace kosci lubia tylko kobiety i geje. Niestety wiekszosc lasek ma zryte mozgi i mysla, ze tylko chude jest ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy lubi co innego, mój na przykład też lubi krągłości, oj uwielbia wręcz :D Myslę, że gdybym ważyła kilka kg wiecej, to bym mu sie odobała równie mocno, jak teraz - w zasadzie to nie mam wątpliwosci co od tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×