Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekaterinkaaa

chlopak niechce jechac ze mną na pogrzeb czy mam go nie przyciskac?

Polecane posty

Gość ekaterinkaaa

mam pogrzeb wujka jestesmy ze soba ponad 2 lata a on niechce ze mna jechac. tlumaczy sie ze nie lubi pogrzebow. chcialabym zeby byl ze mna a nie wiecznie sama mimo ze mam Go. czy nie powinnam tego wymagac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie wymagała, jedynie chyba by był wyjatek gdyby rodzice zmarli..wtedy mozna wymagac.. ale wujek? pewnie nawet go nie znał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj chlopakowi spokój jak nie
lubi takich imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekaterinka...To nie Ty pytałaś się, czemu Twój luby nie chce się żenić? Parę razy napisałaś co nie co o Nim - z Twoich opisów wynikało, że nie jest na pewno partnerem...tylko...hm...mamisynkiem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina...
ale ty upierdliwa jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekaterinkaaa
moze i upierdliwa... ale gdyby on tak duzo nie zakazywal mi i wymagal to ja tez wymagalabym mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
Nie naciskaj. Smętna impreza rodzinna na ktorej on nikogo nie zna pewnie, a i nie ma raczej szans, że się rozkręci. Powiedziałabym, że gwarantowana stypa :D Gdyby to był pogrzeb kogoś bardzo dla ciebie bliskiego, jeszcze może bym zrozumiała, że chcesz go mieć w takiej chwili przy sobie. Ale tak... ja na imprezy ze swoimi znajomymi faceta nie ciągam, bo nie dogaduje się dobrze z tym towarzystwem... A co dopiero na stypę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×