Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawid1004

Walczyć o nią dac sobie spokój??

Polecane posty

Gość dawid1004

Mam problem takiego rodzaju ze spotykam sie z dziewczyna ponad 4 lata i ona jak zaczęliśmy sie spotykac to miałą chłopaka na początku naszej znajomości spytała sie mnie czego oczekuje od niej nie odpowiedziałem nic to tak sie spotykalismy po kryjomu zeby nikt nie wiedział o tym. Z nim wszedzie chodziła oficjalnie a ze mną nigdzie nie chciała iść miałem pare wesel i nie poszła ze mną na żadne a z nim wszedzie była gdzie ją tylko poprosił .Kiedy jechała z nim autem widziałem to na własne oczy napisała mi smsa ze jakby mogła cofnąć czas to by nie pojechała, a na drugi dzień widziałem ich znów razem. Złościło mnie to i rozmawialismy i rozmawialismy o tym ale w domu jej nie pozwola na to zeby była ze mna bo ja jestem taki taki a ten co z nim sie spotyka jest bardzo dobry. Jesteśmy dorośli a zachwowujemy sie jak dzieci ja ostatnio powiedziałem jej ze jakby chciała i zależało jej na mnie to by była ze mną nie patrzyła na nic. Po tym nie odzywaliśmy sie tydzień i znow jest tak samo ze spotykamy sie po kryjomu. I teraz mi powiedziała ze nie bedzie ze mna po tym co ostatnio powiedziałem w sumie każdy pretekst jest dobry :( a spyatłem sie czy tamten do niej dzwoni to powiedziała ze tak ze rozmawia ze dzwoni a są ze sobą około 6 lat. Naprawde nie wiem co mam zrobić dać sobie z tym spokój wydaje mi sie ze jakby chciała to by nie patrzyła na nic tylko byla ze mna jakby mnie kochała naprawde i zalezało jej na mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka
Sam znasz odpowiedź! Jak dla mnie to nie ma sensu. Ona ma cistako i równocześnie zjada ciastko-tak się nie da... Ty jesteś w tym najbardziej pokrzywdzony. Nie rozumiem przyczyny ukrywania waszych spotakań, albo jesteście razem albo nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisia
mysle, ze najlepsze wyjscie to sobie odpuscic. Dziewczyna chyba sama nie wie czego chce. Znam bardzo podobna historie i uwazam, ze szkoda Twojego czasu, moglbys w tym czasie poznac jakas wartosciowa dziewczyne ktora Cie doceni i nie bedziesz dla niej na pol etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pomyslales przez chwile o niej? jak ciezka musi byc ta sytuacja dla niej samej? miec 2 facetow to nie jest takie proste. Wyrzuty sumienia, strach bycia przylapana, strach przed wyborem. Sama sie w to wpakowala ale jesli ci na niej zalezy, pogadaj z nia szczerze a sama ci wszystko powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid1004
Rozmawiałem z nią szczerze nie raz i co rozmowa to konczyła sie ze bedzie nieszczęśliwa miłośc z tego tak mi mówiła :( Ja chciałbym Byc z nią nie patrzec na wszystko powiedziałem jej kiedys ze zacznijmy wszysto od początku z czysta karta to co było zapomnijmy o tym i nie powiedziała mi ze chce być ze mna tylko teraz po tym co ja powiedziałem ze jakby zalezało jej na mnie i chciała być ze mną to by była to pwoeidziała ze teraz nie bedzie ze mna po tym co powiedziałem bo powiedziałem jeszcze ze nic nie robiła nie dosłownie tak powiedziałem ale cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpuść sobie. laska która ma 2
facetów na raz to zwykła suka :| I Ciebie kiedyś wyroluje, tak jak tego faceta z którym jest "oficjalnie". Nie rozumi8em tez jak ty się możesz godzic na taki trójkącik, bo inaczej tego nie da sie nazwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
mysl o sobie podymaj.... olewaj ja... szukaj w miedzyczasie innej.... rob sobie z nia duzo fotek albo nagrań z sexu (nie musisz jej pytac - mozesz ukryc kamere)... bedzie ok i bedzie fajnie tylko jej nie osaczaj jeśli powie ci zebys spadał na drzewo podeslij fotki i film do tego goscia.... w najlepszym razie sama powie ze chce z toba byc i juz nie bedzie taka pewna siebie........ w najgorszym bedziesz mial zajebista satysfakcje ze kots kto cie olal odstal za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olejzpierwszego
a ja ci proponuję olać się ciepłym moczem.😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
sama sie olej... to jest forum daje sie ludziom rady - moja jest dobra... facet widac ze juz wsiakl i jak nic nie zrobi to skonczy jak chlopek od dymania a potem bedzie wyrzucony.... moze wyjsc z tego z tarczą lub na tarczy... pewnie wolalby na tarczy to daje mu krok po kroku opis jak to zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi 72
Dokładnie jak piszesz, gdyby jej na tobie zależało to ... nic by nie pomogło, była by z tobą i tylko z tobą ... Uważam, że najlepiej gdybys dal sobie z nią spojkój i powiem tobie więcej , cos mi się wydaje, że ona jest jak pies ogrodnika ... sama nie chce, a drugiej nie da Tak to jest, że nie raz i nie dwa w życiu trafiamy na nieodpowiednią osobę, to nie twoja wina. Szkoda twojego czasu na nią, daj sobie z nia spokój , wszystko przed tobą ... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ............
Jeżeli z tamtym jest już 6 lat ........... ho ho to widocznie cos z nią jest nie tak, że tamten się nie chce z nią żenić Może ciebie trzymie w rezerwie, jak tamten odejdzie to zostaniesz ty ........ Takiej sytuacji tobie nie zazdroszczę chłopie Tego kwiata to pół świata ... więc olej ją i nie niszcz swojego życia Jeszcze trafisz na ta jedną jedyną, która będzie ciebnie kochac i tylko ciebie i zobaczysz co to znaczy być szczęśliwym ... czego tobie życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet daj sobie
z nia spokój nie widzisz, że ona nie potrafi kochac nikogo oprócz siebie. Pewnie ktos tutaj ma rację, że trzymie ciebie na ławce rezerwowej ... i zachowuje sie jak pies ogrodnika ..................... Olej ja to moja rada, to jej strata nie twoja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid1004
Z nia wszytsko jest jak najbardziej w porządku on sie chciał z nią zaręczyć ale ona nie chciała to było jakis rok temu mowił coś o zaręczynach a ona nie chciała. Mowiła mi ze nie jest z tamtym, ale on dzwoni do niej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądry
Chyba raczej powienieneś dac sobie spokój !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amichallllll
powieccie mi czy po rozstaniu za obupulna zgoda kiedy ja kocham ona tez zrobic sobie troche przerwy za duzo kłutni itp dlugo by opowiadac czy przerwa dobrze zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid1004
Wczoraj mi mowiła ze nie jest z nim ale dzwoni do niej ale sam nei wiem co o tym mam mysleć wczesniej mi mowiła ze nie odbierała od niego telefonów teraz nagle odbiera dzwoni i rozmawiaja :( Nie wiem nie wiem co mam robi c:( spotkałem sie z nią i wbyło bosko ale co z tego jak przychodzi nastepny dzień i wszytsko pryska jak mydlana bańka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid1004
I co dalej robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid1004
CO robić pomocy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid1004
czemu nie chcecie pomoć co dalej robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież ci doradzamy
olej tą dziwke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
o niezla kretaczka Ci sie trafila. zapewne tamtego tez oszukuje. Coz jeden ja wozi autem a drugi smyra po plecach pokryjomu. Czego chciec wiecej? Coz moze tylko trzeciego od sprzatania i gotowania. Obaj nizc nie znaczycie dla niej ale jak ma wybierac to niestety do tamtago bardzioej sie przywiazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid1004
Rozmawiałem z nią i powiedziała mi ze nie mamy o cyzm rozmawiac zreszta chyba ona juz wybrała zobacze moze jeszcze do niej dzisiaj zadzwonie i wyjasnimy sobie wszytsko do konca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid1004
Hmm nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid1004
Ja tylko jestem zeby nikt nie widział a z nim wszedzie oficjalnie :( chyba powinienem dac sobie spokój ostatnio owiedziała ze tak to koniec ale wiem ze tak sie to szybko nie skonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×