Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Q111

randka- jak j zorganizować?

Polecane posty

Gość Q111

Może jesteście w stanie mi pomóc. W przyszłym tygodniu jestem umówiona z fajnym chłopakiem na spotkanie. Tylko nie wiem ja je zorganizować, żeby było miło naturalnie i komfortowo. Byłam już z nim na spotkaniu i nie chcę popełnić tych samych błędów- a wtedy było po porostu sympatycznie, byliśmy skrępowani on na jednym rogu kanapy ja na drugim.Sprawę komplikuje fakt, że on jest zapalonym motocyklistą i znowu zaproponował przejażdżkę-a ja naprawde chciałabym założyć jakąś sukienę a ona się nie nadaję. Nie mam pojęcia jak mam się ubierać na motor, żeby nie przegiąć. Kolejnym problemem jest fakt, że on mieszka jakiś spory kawałek ode mnie co wiąże się z abscynencją- a wiadomo czy chcemy czy nie chcemy się do tego przyznawać pomaga nam on przełamać pierwsze lody. Mógłby on zostać u mnie mieszkamn sama, ale chyba nie należy proponować takich rzeczy na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q111
Proszę doradzcie, naprawde mi zależy, żeby się udała czuję ,że to będzie albo wóz albo przewóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi ci
tylko o ubiór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q111
widzieliśmy się 2 x. Raz jak się poznaliśmy( w gronie znajomych) i 2 gdy sie umówiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze mozecie umowic sie np. na spacer,a jesli zyjecie aktywnie dobrym rozwiazaniem bedzie painball-swietna zabawa. Mozecie rowniez wybrac sie do aqua parku. To takie rozwiazania, dla osob znajacych sie krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q111
Nie nie chodzi mi tylko o ubiór, to jest sprawa drugorzędna, chodzi o to żeby stworzyć odpowiedni klimat i warunki, żebyśmy mogli być szczerzy, naturalni. Może wieczór na plaży byłby odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam,ze faceci uwielbiaja painball-moze i malo romantycznie,ale takie wspolne pokonywanie przeszkod bardzo zbliza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi ci
na pewno romantyczny :) zaproponuj mu to, raczej tu nie będziecie skrępowani innymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci nie lubia romantycznych wieczorkow-zapewniam Cie,ze szybciej zainteresuje sie Toba,podczas aktywnego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q111
Sama nie wiem na 1 spotkaniu coś nie zagrało i nie chcę popełniać tych samych błędów:( Najbardziej chciałbym sie z nim spotkać tak ze znajomymi on i ja, a nie tak, że on przyjedzie itd. to wszystko jest dla mnie stresujące, niepotrzebnie si,ę spinam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj!!!!! JAK NIE DASZ MU ODCZUC,ZE CI NA NIM ZALEZY BEDZIE SUPER!!!! G W A R A N T U J E !!!!!!!!!!!!!! Przeczytaj "dlaczego mezczyzni wola zolzy" to na pewno przyznasz mi racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q111
Pewnie masz rację, tylko moim zdaniem to on powinien wyjść z takimi propozycjami typu paintball. Skoro powiedział , że przyjedzie to mogę sie tylko ratować tym co będziemy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q111
Pewnie że wolę zostawić zdobywanie mnie facetowi, ale boję sie że takie gry żle się moga skończyć. Może pomyśleć, że jestem niezainteresowana, albo wyniosła itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim razie czekaj na jego propozycje. Niech sie troche postara,a jak zaczniesz sie nudzic, to poprostu powiedz,ze musisz isc zalatwic pewna sprawe czy cos podobnego i pozegnaj goscia. napewno bedzie szalal za Toba, jesli bedzie mogl Cie zdobywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedzie mu zalezec na Tobie i bedzie Toba zainteresowany to sobie tak nie pomysli. Nie martw sie o to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o pierwszą czy drugą randkę, to ja osobiście zawsze lubiłam dość tradycjyjne, przyznam mało wyszukane, ale miłe miejsca ;) - przede wszytkim chodzi o to, aby spędzić ten czas w taki spsób, alby \"dość mocno\" pobyć ze sobą ;) (wiem, śmiesznie to brzmi, ale nie umiem tego inaczej wyraźić ;) ). Odpada np. kino, bo jest to siedzenie obok siebie w ciszy przez dwie godziny - dla mnie porażka, no chyba że się potem wyskoczy na kawę. Jakieś ciekawe i aktywne wypady typu painball- owszem, są super, ale zazwyczaj jest tak, że bardziej nas absorbuje to, co robimy i jak robimy, a mniej pertner i romowa z nim. Świetna sprawa, ale nie na początkową randkę. Dla mnie osobiście najllepszy jest wypad do fajnej przytulnej knajpki, w której jest klimat do tego, żeby na siebie popatrzeć, fajne pogadać, poflirtować ... Bardzo ważne jest, żeby sobie odpowiednio usiąść względem siebie - niby szczegół, ale z doświadczenia wiem, że wiele od niego zależy ;) Potem mozna to przeciągnąć i iść na jakiś dłuższy wieczorny spacer, na plażę itp. (zalezy od możliwosci) lub jeszcze w inny sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q111
Najlepiej bym sie czuła gdybyśmy poje4chali na imprezę którą organizuje moja koleżanka w domku na wsi, będzie tam mnóstwo nieznanych ludzi fajny klimat. Problem polega na tym, że nie moge mu tego zaproponować- bo nie chcę żeby czuł sie jak szofer( bo nie chcę zeby ni m był tylko kimś więcej) Tam jest naprawde bajeczne miejsce, samotnia, imprezy bardzo udane bawią się i młodzi i starzy no i spoanie w stodole na sianie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ostatni pomysł jest super, ale to juz nie tyle randka, ile wspólny wypad, na którym zapewne jeśli sobie spasujecie to ... oj, będzie sie działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q111
Dziękuje za wasze propozycje-n pewnie i tak zrobimy to co on wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q111
Właśnie w podobnym klimacie sie poznalismy i było super, dlatego szukam czegoś na ten kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q111
Przyjechał on z kolega do domku mojej kolezanki( innej) skromne ognisko 5 osób i całonocna( autentyczne) rozmowa we 2 następny dzień też we wspólnym gronie pozegnanie- to mi naprawdę odpowiadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy polakkkk
skreslam kobiety od razu jak nie wykazuja zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×