Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flamasterka

Jakie środki antykoncepcyjne brałyście karmiąc piersią?

Polecane posty

interesuje mnie szczegolnie opinia o tabletkach jednofazowych tzw. minipigulkach. mialyscie jakies skutki uboczne np. tycie? i czy, rzeczywiscie sa pewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsa
cerazzette masakra-non stop plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
ja po cerazette czułam się dobrze- wszystko jest sprawą mocno zróżnicowaną indywidualnie, ciężko przewidzieć jak dana kobieta zareaguje na tabsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie bralam tabletek i strasznie sie boje, ze pomimo regularnego stosowania cos sie stanie :( taki glupi strach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
No mnie tabsy nie zawiodły...na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
Cerazette? Niezbyt długo, kilka miesięcy. Zanim zaczęłam się starać o dziecko, brałam o wiele dłużej inne tabsy i też nie zawiodły. Nie przytyłam po nich- w każdym razie nie zauważyłam, żeby było mnie więcej ;) Plamienie miałam raz, na początku stosowania, po jakichś dwóch tygodniach. Szybko przeszło- ale jak widać po innej wypowiedzi w tym wątku, może być bardzo różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk1978
po cerazette plamiłam ponad 2 miesiące na szczęście po 3 opakowaniu wszystko się unormowało.Teraz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam sobie zastrzyk Depo-Provera i mam spokój na 12 tygodni, nie muszę myśleć o zażywaniu tabletek. Narazie nie ma żadnych skutków ubocznych ale to dopiero kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cerazzette bralam przez 6 miesiecy- katastrofa, z miesiaca na miesiac krawilam coraz mocniej ale nie zawiodly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhsjdh
martulka-ale nie mialy prawa zawiesc bo jak non stop krwawilas to tego seksu nie bylo za wiele chyba(no wiem ze mozna wtedy ale komfort juz nie ten)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku nie bylo zle plamienia 2-3 dni i sokoj na tydzien, potem juz bylo gorzej, dostawalam od lekarza jakies dodatkowe na skoczenie sie macicy jak bralam to tez bylo oki a jak przestwawalam brac to krwawienia wracaly.... takze nie obawiaj sie okazja do zajscia byla i to wpelni komfortowa ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja mam zastrzyk Depo Provera. Biore już go 2 i pół roku i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cerazette pol roku, zero plamienia, chudlam od karmienia. teraz mam implant anty na trzy lata, dalej karmie polecam cewrazette, wszepilam implant, zeby codziennie tabsow nie lykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×