Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yuyuyuyuy

w sobote moja znajoma z pracy szła na impreze

Polecane posty

Gość yuyuyuyuy

w sobote moja znajoma z pracy szła na impreze , i pozyczyłam jej moja sukienke, od slubu i pojechałam do nie ja, umalowac(bo ona nie umie sie umalowac, a ja umiem, wiec jak mnie poprosiła nie odmowiłam) , uczesac itd..Kiedy jej prostowałam, włosy..zaczeła mi jej matka, sie zalic, albo sie chwalic? sama nie wiem.cytuje jej mamusie."Jezu, wiesz co MMarta to ma przej**nane, normalnie KAZDY facet sie , za nia oglada!!no kazdy mowie ci..idz sie przejdz z Marta gówna ulicą Wałcza, to zobaczysz, ze kazdy bedzie sie za nia ogladał, nawet w samochodach goscie!!sie za nia ogladaja!!.. .Marta na to;p, "no faktycznie jak ide ulice, to sie patrza."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyuyuyuy
no własnie po o mi to gadały?po kiego ch..uja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma oznaczac ten topik
moze chcesz sie spytac 1.czy my tez tak uwazamy ze ogladają sie za martą 2 czy marta nam sie podoba 3 czy powinnas sie zrobic na podobienstwo marty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka bogacza
generalnie mamy to w odbytach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnoszę wrażenie że najzwyczaj
niej w świecie chciałaś się pochwalić że mieszkasz w Wałczu, więc ostudzę twój zapał pisząc ci że niczym specjalnym się nie wyróżniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmlbmbb
Ale Wałcz to straszna dziura... a koleżnka powinna trafić na to forum i zobacvzyc jaka z Ciebie miła dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naranara
kooorva babo co ty brałaś:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naranara
pożyczałaś jej sukienkę OD ŚLUBU.....co to do kooorvy nędzy znaczy????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyuyuyuy
ja nic, one na serio tak gadały, ja sie zastanawiałam co one jarały jak mi to opowiadały z przejeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyuyuyuy
ta pozyczyałam, jej na impreze sukienke slubna, bo miałam kolorową a nie biała;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naranara
no ta idiotka jest przejebana....idz spac pokemonie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakas prowokacja
nudzacego sie 12-latka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuczka bogacza
a po co ona w ogóle pieprzy o tej marcie?? spywajmy z tego topiku, a ty autorko zmien dealera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwqfefwefwqf
skoro jest taka pieknisia, i ma powodzenie to po co cie brała do robienia makijarzu pewnie wyglada jak postrach na wroble, a Tylko sie chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kancldjvnjf
Nie wiem po kiego kija Ci to mówiły, ale widać zrobiło to na Tobie silne wrażenie skoro tu o tym piszesz. Czyżby kompleksy???:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyuyuyuy
do kancldjvnjf TAK MAM KOMPLEKSY I NIE WSTYDZE, SIE TEGO!NIE JESTEM IDEAłEM! A ZNASZ OSOBOSCIE JAKIS IDEAł?bo ja nie? a co jak mam kompleksy to kogos?tym krzywdze nierozumiem??? A co zauwazylam, czesto ludzie reflekyjni i wrazliwi maja kompleksy. akceptuje siebie, ale nie rozpowiadam wszystkim naokoło kto sie za mna ogladał, poza tym skoro one tak mowia, musze"zwracac uwage, czy sie ktos za nimi oglada czy nie" ja mam to w pizdzie. czy ktos sie na mnie patrzy na ulicy.czy nie.. nawet wole byc anonimowa, dlatego kocham duze miasta, a nie wiochy takie jak wałcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumburak777
.Ja pie**ole...I CO Z TEGO, ZE SIE NA NIA PATRZA!!?Znam kilka dziewczyn, ktore są fotomodelkami i nie robią takiego cyrku z tego jak ona, nie przezywaja jak mrowka okres..!!wielkiego halo.. Nie wiem, ale dla mnie to normalne, ze faceci sie ogladaja za kobietami... laska przezywa, ze jakies pizdzielce w małej miescinie, za nia sie ogladaja , ja pindole..laska nie masz innych fajniejszych kolezanek.. jakis pustak z niej i tyle, skoro takie tematy rozmow porusza nikt normalny takich rzeczy nie przezywa, a wiem bo znam sie psychologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyuyuyuy
wole miec kompleksy niz byc pozbawionym empatii i pustym nudnym narcyzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kancldjvnjf
każdy ma jakieś kompleksy ale widać że Tobie one strasznie utrudniają życie. Współczuję braku pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kancldjvnjf
I nie wpadaj w skrajności. Ja też mam pewne kompleksy ale potrafię z nimi żyć. Na mnie ta historia nie zrobiłaby żadnego wrażenia. Oglądają się to niech sie oglądają, co mnie to obchodzi. Może to dlatego, że ja znam swoją wartość. Jeszcze raz współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuyuyuyuy
One mi mowiły, ze nie maja kompleksow! a ja jestem Pewna siebie, ale te laski mnie po prostu rozwaliły, bo byłam wychowana w innych wartosciach..ze trzeba byc skromnym, a nie sie przechwalac..nawet jesli sie jest pieknym, jestem pewna siebie i z kompleksami, ale gardze narcyzami..bo to puste osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kancldjvnjf
Eeee tam, nie przejmuj się:) A niech sobie żyją w swoim świecie ze swoimi zabawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefewfewfew
przezywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wco sie przejmujez
okropne baby jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhy
Ta Marta musi być bardzo nieładną dziewczyną skoro jej matka tak się dowartościowuje opowiadając Ci takie bzdety :o A faceci się za nią oglądają, owszem, ale w ramach poznawczo-edukacyjnych - wybryki natury z reguły przyciagają wzrok innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×