Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serce wali jak szalone

Przed chwilą wpadł mi do mieszkania SZERSZEŃ widziałam już tu kilka,mam niemowle

Polecane posty

Gość serce wali jak szalone

Późna noc i głośne bzyczenie a tu wyłazi zza zasłony gigantyczny szerszeń, nie wiedziałam co robić mieszkam w kawalerce, nie było gdzie uciec obok śpi moje pół roczne dziecko, zakryłam je i poleciałam po sąsiada bo mąż w pracy, był tak duzy, że nie dało się go zabić horror jakiś boję sie uchylić okna a jest już strasznie ciepło. Dlaczego tu wpadł i to o tej porze?? Nie wiedziałam, że tak sie można bać :( Czy istnieją jakieś preparaty do prądu itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkhdddd
Na szerszenie nic nie widzialam, boje sie ich jak nie wiem co, jedyna rada to zamontuj sobie w oknie taka siatke na insekt.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerszenie lecą do światła
ja mieszkam blisko lasu i musiałam założyć do okien moskitiery, teraz mam spokój od szerszeni, komarów, much, os, ćmów :) kiedyś jak wpadł do pokoju szerszeń, to włączałam odkurzacz i zawsze udało mi sie go rurą odkurzacza zassać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce wali jak szalone
No właśnie chyba czeka mnie zakup tej moskitiery, szkoda że mam wynajmowane mieszkanie bo co potem z nimi zrobię, nie zostawie w prezencie :/ z tego co wiem to one są dopasowane do okna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce wali jak szalone
Dowiedziałam sie że w mieszkaniu które wynajmujemy (na ostatnim piętrze w małym bloku) było własnie kiedyś gniazdo !!!! :( :( Boje się że sytuacja się powtórzy najgorsze jest to, że w razie czego nie mam innego pokoju zeby uciec z małą (jedynie łazienka :o bo mała kuchnia połączona z pokojem jest) Gdzie kupiłaś te przyklejane moskitiery?? Jakieś markety budowlane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolkaza
Szerszeń to insekt, jak najbardziej. Gromada Insecta (po łacinie) to po polsku znaczy właśnie "owady". To tak na marginesie. A twoim zdaniem insekty, to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cschasd
ja mialam szerszenie....Zgłaszasz to do strazy pozarnej- przyjezdza najblizsza jednostka OSP...I oni Ci usuwają gniazdo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×