Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boli serce5

Czuje zal i wstyd ze bylam z takim facetem a jednak trudno sie podniesc

Polecane posty

Gość boli serce5

Zerwalam z nim 5 miesiecy temu moze z glupoty.Zalowalam ale dopiero teraz poznalam prawde.Dwa dni po zerwaniu poznal inna.Potem byl ze mna jeszcze 4 miesiace a z nia tez sie czasami spotykal.Miedzy nami bylo inaczej,czulam ze on cos kombinuje ale ufalam.Jego nowa dziewczyna -od miesiaca na powaznie ,mlodsza od niego 7 lat na wiesc o tym,ze on tez jeszcze spotykal sie ze mna,probowala polknac jakies tabletki,nastraszyc go.Przeblagal ja a ja?Chyba nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka09
Hm...wiesz moze nie jestem w Twojej sytuacji ale wlasnie przed chwila zakonczylam cos, co bylo dla mnie wazne-choc zwiazkiem nie moge tego nazwac. On mnie oszukiwal na kazdym kroku, a pomimo to czuje sie dziwnie bo bedzie mi go brakowalo. Ale...\"Co nas nie zabije to nas wzmocni\". Czas leczy rany. Zycze duzo sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wspolczuje ale koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli serce5
Zerwalam ale jakos probowalam to poskladac.On w tym czasie pisal do niej,ze mna spotykal sie, z nia sie spotykal czasami.Potem wyparl sie tego ze bylismy razem po zerwaniu.Przede mna i przed nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja6
masz powod aby sie radowac bo dwa dni po zerwaniu to sukces zaczac z kims krecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×