Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dla Ciebie Pani

Pomoc w Wyborze Laptopaa !

Polecane posty

Gość Dla Ciebie Pani

Mam problem ! Zamierzam kupić sobie laptopa i nie wiem jaki wybrać, może wy Kobietki pomożecie mi w wyborze DOBREGO laptopa.... ?? Cena do 3000 zł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie kwesta
"dobrego" lub nie tylko Twoich oczekiwań względem komputrea.Musisz wyszczególnić do czego on ma ci służyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Ciebie Pani
Laptop ma służyć mi głównie w domu do internetu, w gry nie gram więc o to mi nie chodzi, ma być dobry i tyle... Nie mam zbyt wielkich wymagał, troszkę zależy mi na tym by był taki bardziej kobiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy
"kobiecy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Ciebie Pani
Hmmm.. Dziwne że nie wiesz co to znaczy, a więc wyjaśnię Ci.. Chodzi o to by był taki bardziej dla kobiet, a to znaczy żeby nie był czarny szary czy coś tam, tylko żeby miał ładną obudowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalala12345
ja mam dell'a XPS m1330 Jest bardzo kobiecy bo malutki i w kolorze czerwonym. W Polsce mozna go chyba kupic w sklepch electroworld lub na firme na stronie dell.pl Ja kupowałam w UK bo bardziej sie oplaca i mozna go skonfigurowac w okolicach 3000zl. Co ciekawe ten model jest produkowany w Polsce w Łodzi! http://images.google.pl/images?um=1&hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&q=dell+xps+m1330+red&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to już prawie
sobie wybrałaś laptopa :), nie masz dużych wymagań co do wyposażenia więc poszukaj takiego ,jaki Ci się podoba w granicach cenowych podanych przez siebie i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duracell extra power
mam okazje pracowac na kilku roznych lapkach i szczerze polecam sprzet dell'a. hp itd nie sa tak dobre, dell do tego ma bardzo dobry serwis, jesli masz wykupiona odp gwaranacje to przyjezdzaja nastepnego dnia, nie wiem jak jest z np ibm, ale hp jak cos sie stanie masz 2 tygodnie z glowy bo musisz wyslac do nich sprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duracell extra power
i jeszcze jedno- dell nie ma gotowego sprzetu, wszystko jest robione na zamowienie, czekasz ok 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Ciebie Pani
Te Dell są na Allegro, fajne, widziałam nawet różowe, może ktoś coś powie o Hp Pavilion ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duracell extra power
duzy, nikt nie narzeka do momentu, az cos nie padnie i trzeba sprzet oddac na 2 tygodnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duracell extra power
dobra bierz cokolwiek skoro ladnie ma wygladac, na przegladanie kafe i netu kazdy sie nada, a nawet za 3 tysiace to o conajmniej 1,5 za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Ciebie Pani
Nie chodzi mi tylko o wygląd, chcę porady jaki byłby najlepszy do przeglądania netu, oglądania filmów, ogólnie do urzydku domowego, żeby sie nie spieprzył za dwa miesiące ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Ciebie Pani
Sry za błąd, użytku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duracell extra power
"urzydek domowy" to cos z wlasnym zydem na uslugi mi sie kojarzy :classic_cool: do takich rzeczy kazdy bedzie dobry, a czy sie spieprzy to jak ma ktos Ci niby przewidziec? potrafisz przewidziec czy gumka peknie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Ciebie Pani
ehee... No nie no, widzę że nawet się poradzić nie można, no ale będę czekać aż ktoś mądry w końcu napisze mi jaki najlepiej wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam Dell\'a - moj staruszek juz 6 lat chodzi (niestety musze go wymienic no bo juz parametry sa zdecydowanie przestarzale...) - nie mial ani jednej usterki przez te 6 lat! Moze to i pojedynczy niewiarygodny egzemplarz ale moj nastepny laptop to bedzie Dell na 100% W UK maja serie Studio 15/17 ktore produkuja w roznych kolorkach... http://www1.euro.dell.com/content/products/productdetails.aspx/laptop_studio_15?c=uk&cs=ukdhs1&l=en&s=dhs&~ck=mn Podejrzewam ze ten link u gory bedzie dzialal po skopiowaniu i wklejeniu dopiero. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duracell extra power
kobieto, nie rob z siebie kafeteryjnego pustaka :-o przeciez dostalas odpowiedz, do takich celow kazdy bedzie dobry, pozostaje Ci wybrac "ladny" wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duracell extra power
kazdy dell sie dobrze trzyma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pfff
toshibida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duracell extra power
co toshiba? a kurwa pralka mastercook jest dobra? sa rozne modele sprzetu, zalezy do czego jest potrzebny, ale do pierdol typu net, kafe i kradzione filmy to kazdy jest dobry :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Ciebie Pani
duracell extra power Nie rób sie taka mądra, trudno nie mam zbytniego doświadczenia z laptopami, ten będzie mój pierwszy wiec chcę wiedzieć jaki najlepiej.. Kradzionych filmów hehe... Widać iż to robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pfff
a z tym sie zgadzam, toshibida jak najbardziej do gadu-gadu i kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duracell extra power
skarbie, pomylilo Ci sie bo mozesz mi chapnac dzide :classic_cool: :P a dostalas odpowiedz najlepsza z mozliwych, chcesz pomocy w wyborze koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Ciebie Pani
O jojku bo się przestraszę dziecko, ile masz w ogóle latr, człowiek sie normalnie pyta a ty wyskakujesz z takimi tekstami, chcesz sie wyżyć ?? To idź na siłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duracell extra power
nie, 6 km biegu rano po parku wystarczylo :classic_cool: czlowiek normalnie pyta i dostaje odpowiedz, ale sam nie wie dlaczego go nie satysfakconuje, albo druga opcja nie jest w stanie zrozumiec prostej odpowiedzi na proste pytanie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa asa
Bo Ja to Strasznie Skomplikowana jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duracell extra power
bierz della, ladie wygladajacego i zwroc uwage na wage zebys pozniej nie rzezila, ze za ciezki do torby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×