Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gwiazdeczka kochana

Piegi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Maggic
bys musiala byc moja zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggic
heheheheheeh to ci nie powiem heheheeheh myslisz ze jestes piekna i ci wszystko wolno heheheh juz masz chlopa juz upatrzoonego tylko sie wachasz rano rano zobaczy i co....... ehhehehehheheheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jedna dziewczyna poradziła własie bo zalozylam nowy temtai bede sobie robic z lisci pietruszki :D:D:D i jej znikły i mam nadzieje ze i mi znikną a wtedy.... ;D:D:D kazdy facet moj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amulecik
Piegi to zmora nastolatek, wiem bo jestem już dojrzałą kobietą i dopiero teraz przestały mi przeszkadzać. Tak na prawdę piegi nie są przeszkodą w czymkolwiek. To ludzie źli i podli je zauważają, dla takich są wyznacznikiem urody czy raczej jej braku. Dla przyjaciół i znajomych są tak nieistotne, że ich po prostu nie widzą. Popatrz na Katarzynę Dowbor - cała jest w piegach a jaką zrobiła karierę!!! Kilka sławnych amerykańskiech aktorek też ma piegi: Julien Moore chociażby. Ostatnio widziałam młodziutką aktorkę - megagwiazdę już, która ma piegi wszędzie, gdzie widać, a jest uosobieniem marzeń facetów:). I na koniec - nie walcz z piegami, nic nie wskórasz. Nie dasz rady się ich pozbyć, bo nie ma takiej możliwości. I jeśłi ktoś Ci powie, że jest jakiś magiczny sposób (tą mąką z wodą utlenioną to mnie rozbawiłaś), to najpierw każ mu popukać się w czoło a potem o tym zapomnij:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggic
amulecik masz racjie kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amulecik
Przeszłam już jedzenie pietruszki i smarowanie się kremami wybielającymi - proponuję zainwestować w dobry krem nawilżający to przynajmniej pożytek będzie miała na stare lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale widzisz niektórym pomaga np, taka pietruszka , warto sporbowac, rzeczywiscie znajomi ich nie zauwazaja , jestem jaka jestem ,tylko mi przeszkadzaja bardzo chce sie ich pozbyc przez to mam kompleksy i chociaz faceci interesują ise mna to ja sie boje o to ze jak zobacza mnie bez pudru to juz nie bede taka atrakcyjna :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amulecik
wlasnie ja ciebie rano zobacza to sie wystrasz heeheh :D a piegi bedziesz zawsze miec dodja uroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amulecik
mam dobry sposob znikna na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amulecik
popros swojego wymazonego faceta aby ci nasral na morde ehheheehehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amulecik
dobrz ze cie nie widze bo by sie rerzygal ci na twarz piegi na nosie bl;eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererere
piegi przeszkadzaja tobie czy komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×