Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słietłana.

Tak,już jestem tego pewna- jestem z DZIECKIEM w związku !!

Polecane posty

Gość Słietłana.

Jesteśmy ze sobą któtko, ale od niedawna powoli zauważałam symptomy które wskazywałyby , że jest on jescze cholernie niedojrzały. Zachowuje się jak duży dzieciak. Ma 23 lata a nie wie jak postępować dojrzale, jak dorosły facet. Chyba lepiej by mu wyszła zabawa w piaskownicy niż bycie z kobietą. Dziwne,ze dopiero teraz to wyszło, być moze wczesniej jakos nie zauwazalam tego, albo nie chcialam zauwazac. Nie wiem co robić, chyba najrozsądniejsza będzie rozmowa z nim, ale próbowałam. Próbowałam, ale nic do niego nie dochodzi. Pytanie, czy stanie się choć troszkę dojrzalszym facetem to kwestia lat? Czy mozna jakos go uczyc, pokazywac jak ma postepowac? Czy lepiej od razu powiedziec ,,Baj"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne masz oczekiwania...jak można spodziwać sie po 23- latku, ze jest męzczyzną???? no jak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech te kobiety-a mi zarzucała, że jestem za powazny i odpowiedzialny i troche szaleństwa by sie przydało bo jak na razie to czuje sie jakby z 40 latkiem była. I co qrwa? Wam kobietom nigdy nie dogodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słietłana.
Powiem tyle, zachował się jak nastolatek. I tu nie chodzi o jakieś szalństwo czy brak odpowiedzialności. Po prostu nie wiem co to jest związek i to jak postepuje to do smiechu warte sie nadaje. Nie chce sie wglebiac w szczegoly, uwierzcie mi, tak niedojrzalego kolesia to ja dawno nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słietłana.
Poprawka: PO PROSTU NIE WIE CO TO ZWIAZEK*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słietłana.
Nie chodzi mi o definicje związku. Ale on opiera się na m.in.wyrozumialosci, dojrzalosci , zaufaniu,szczerosci. Moj przyszły ex o tym nie wiedzial bądź też zapomniało mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie był wyrozumiały
dla wszystkich twoich jazd i nie wybaczył ci chwili zapomnienia ze Zdziśkiem z kotłowni :O a to tylko taki jeden wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh :] To chyba nie z tym facetem jest coś nie tak... Skoro to początek związku ,to chyba dopiero się poznajecie,nie?? Próbujecie do siebie dopasować?? Czy może tylko ja mam takie błędne zdanie na ten temat...:| Nie podoba Ci się coś,do czego najłatwiej było Ci doczepić karteczkę :"dziecinne".. A może poprostu Twoje oczekiwania są inne i nie chcesz sprobować go poznać lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×