Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna_pusia_

Najwięcej witaminy mają grubsze dziewczyny

Polecane posty

Gość smutna_pusia_

I dlatego najlepsi chłopacy lecą na nas! A te wieszaki to ech... Wstyd nam przynoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusia dziewczynko
znów zaczynasz swoje żale i frustracje? to już nudne i żałosne jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta powinna miec biust pupe cialko kolo ud oponke na brzuszku - bo nie wazne jest jak wygladasz tylko jakim jestes czlowiekiem - ma byc ciepla uczuciowa i zadbana bez wzgledu na tuszke .Mam do czego sie wtulic z kims porozmawiac cos popiescic a wieszac sie na sztywniaku pocierac o wystajace kosci i zastanawiac sie czy mysli o mnie czy liczy w mysli kalorie. TAKA POWINNA BYC WG MNIE KOBIETA . Brawo Pusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy to mają dobrze. Z jedną zerwał, za moment ma inną, do tego naprawdę urodziwą. I kto mówi że kobiety nie lecą na kasę i sławę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Zielony
Jak wiadomo faceci wolą szczupłe, wysportowane, zgrabne dziewczyny(nie wychudzone i nie grube) i nic tego nigdy nie zmieni. Ale nie o tym chciałbym napisać, muszę zareagować na to co niektóre grubaski wypisują na forum lub na blogach. Z forum dowiaduję się że "facet nie pies na kości nie leci", no ok tak jest, i już grubaski cieszą się że facet woli grube dziewczyny od ich szczupłych koleżanek. Tak nie jest, absolutnie nie, facet nie lubi, podkreślam nie lubi się grubych kobiet, wierzcie mi. Ale nie lejcie na mnie jadem tylko dlatego że napisałem prawdę. Przestańcie się okłamywać, dobrze wiecie jak faceci patrzą i jak reagują na wasze szczupłe koleżanki. No właśnie doskonale o tym wiecie i tu pojawia się problem, jak zniszczyć psychicznie te wasze szczupłe koleżanki żeby uważały się za nieatrakcyjne i żeby zostawiły facetów w spokoju. Ciężkie zadanie, ale jest na szczęście forum gdzie można się bezkarnie poznęcać na pięknych dziewczynach, można powyzywać je od wieszaków, anorektyczek, szkieletów, wysuszonych tyłków, itd. Mam nadzieje że liczycie na do że wasze szczupłe koleżanki powpadają w kompleksy, bo jeśli zamiast tego liczycie na to że przekonacie facetów jakie to "anorektyczki"(czyt. zgrabne dziewczyny) są okropne, zimne, wiecznie niezadowolone to - no cóż, facetów nie przekonacie. Grubaski, takie wypisywanie głupot ma swoje konsekwencje, piszecie jakie to szczupłe dziewczyny są okropne i może dlatego nie chcecie schudnąć bo przecież te szczupłe dziewczyny są takie beznadziejne, niezadowolone itd. Jak schudniecie to będziecie właśnie takim we własnej ocenie "okropnym wieszakiem". Ale to nie wszystko, jak macie jakąś grubą koleżankę, to jeszcze pół biedy(nie wszystkie grube dziewczyny to zawistne wiedźmy , ale jak macie grubą koleżankę z którą wspólnie pastwicie się nad "wieszakami" to jak schudniecie to ta koleżanka was znienawidzi, będziecie dla niej tym paskudnym "wieszakiem" którego za wszelką cenę trzeba zniszczyć. A tak się lubiłyście... Poza tym myślenie że wraz ze wzrostem wagi przybywa radości i dobrych cech charakteru jest co najmniej... głupie. Jeszcze mógłbym dodać że to nie ładnie wyzywać osoby chore na anoreksję, to tak jakby śmiać się z kogoś kto ma raka. Wiem że chcecie zniszczyć te zgrabne dziewczyny, nie chodzi wam o to żeby robić sobie jaja z poważnej choroby, ale wyobraźcie sobie że jakaś osoba chora na anoreksję może te komentarze czytać. Wszystkim szczupłym dziewczynom życzę wszystkiego najlepszego, grubym dziewczynom też, przede wszystkim zdrowia i żeby udało wam się zrzucić nadmierne obciążenie w postaci tłuszczu. A tym wszystkim grubym dziewczynom lejącym jad na forum życzę żeby wam zady wrosły w fotel tak żebyście nie mogły wstać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poadnik d
zdradze wam meska tajemnice, nie dziekujcie ja i moi kumple umawiamy sie z grubszymi dziewczynami, ale nie po to aby ewentualnie zwiazac sie z nimi na dluzej, ale po to aby zaciagnac takie szybko do lozka i porzucic nie wiem z czego to wynika, ale łatwiej jest zbajerowac grubsze dziewczyny, moze to przez niska samoocenę? nie wiem, nie obchodzi nas to kiedy jakas dziewczyna zainicjuje na 1. randce sex, uprawiam go z nią, po czym rzucam, a jej namiary daję koledze... on się umawia z nią itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiu Misiu
chyba smalcu, a jak wiadomo to sam cholesterol i trzeba go unikać za wszelką cenę, wi ęc grubaski, papa, ale nie z nami takie numery, znajdźcie sobie tłuściochów na swoim poziomie, ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg bleeeee
sex z grubasko no bez przesady ja juz bym wolal se sam trzepac niz uprawiac sex z otylo babko nie mogl bym se pozniej spojrzec w lustro jak bym sie na cos takiego zdecydowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiu Misiu
poadnik d fuuu, jak mozesz posuwać taki smalec, jak cie to podnieca, ale ok, o dewiacjach nie ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poadnik d
nie wazne, czy gruba czy chuda, wazne czy chętna przeciez sie z nimi nie żenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszysłowie ludowe
NIE TO ŁADNE CO ŁADNE, LECZ CO SIĘ KOMU PODOBA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg bleeeee
ale te faldy tluszczu a bleeee powaga musial bym byc ostro pijany zebym sie zgodzil na cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololololoololo
do poadnika a nie boisz się, że Cię takie łatwe laski czymś "poczęstują" ? HIV, kiła, rzerzączka... pewnie już macie razem z kolegami nie tylko wspólne hobby, ale też coś innego "wspólnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po co ta dyskusja. Napiszę krótko. Facetom nie podobają się grube kobiety, ale też chude kobiety. Kobieta powinna być \"akuratna\", a najważniejsze to proporcjonalnie zbudowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloo29>>>>> artykuły na pudelku nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać? nie zauważyłeś że na ostatnim zdjęciu jest inna kobieta? jego EX? smutna_pusia_>>> skoro taka zadowolona jesteś ze swojej tuszy , to skąd ten nick...? a jak używasz określenia wieszak to w temacie zamiast grubsze powinno być tłuste dziewczyny, spasłe dziewczyny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kcalina
WITAM; to co pisze owy"poradnik..." to rzeczywiscie obrzydliwe, zwierzeta podbnie jak ty tez nie potrafia hamowac popedu sexuallnego...przykre poza tym po czesci przyznaje prawie wszystkim racje... sama musze powiedziec ze zadne skrajnosci nie sa dobre, ani za chude dziewczyny , ani tez za grube, obydwa przypadki wygladaja nieestetycznie.. sama kiedy mialam nadwage, czulam sie okropnie ze soba, przyznaje ze raczej zaden facet nie zwaracal na mnie uwage..deprymujace:/ wystarczylo tylko troche schudnac( ale chuda ciagle nie jestem(rozm miedzy 38-40) zeby wiele facetow zwrocilo uwage..i nie tylko. Nie podlega zadnej wätpliwosci ze szczplejsi(czyt. nie otyle ) osoby(kobiety) maja w zyciu duzo latwiej, sa lepiej odbierani w spoleczenstwie, sa uwazane za osoby zdyscyplinowane i konsekwentne.. Oczywiscie sympatyczne usposobienie liczy sie rownie bardzo. pozdrawiam Kalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×