Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cayen82

co wolisz?? Bluzka za 10z bazaru za 100butik czy za 1000 znana marka

Polecane posty

Wiam, jak w temacie. Wolicie wydać większą kasę na znaną markę czy mniejsze pieniądze na bluzkę z bazarku a po tygodniu kupić nową? Piszcie, otwieram sklep, potrzebuje rozeznania w waszych upodobaniach. :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze wole taka
tania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wole taką drozsza i z dobrego materiału, wole wydac kase na bluzke, na ktora stac tylko nieliczne osoby i nie bede widziala na kazdym rogu ulicy ze idzie dziewczyna w takiej samej bluzce. chociaz bede miała świadomość ze sie nie rozwali tak jak ta z bazaru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droższa nie oznacza lepszego
materiału !!!!!! ludzie ależ się dajecie w trąbe dmuchać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droższa nie oznacza lepszego
ale to juz Wasza sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy. jak zwykla koszulka to raczej cos z bazaru jak na jakas impreze to cos z butiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjbgv
ZDECYDOWANIE MARKOWA........ZADNYCH DZIADOSTW....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslslsllsl
Nie kupuję bluzek po 10 zł na bazarze. Kupuje rzeczy w markowych sklepach ale za rozsądne pieniądze. Mówiąc markowe mam na myśli średnią półkę. 100 zł raczej za bluzkę bym nie dała - 50-80 zł to ok kwota. Za spodnie mogę dać do 150 zł. Za spódnicę do 100 zł, za swetr do 120 zł, oczywiście to zależy, czasami zaszaleję, jak mnie coś urzeknie. Generalnie mam masę masę masę ciuchów, w połowie nie chodzę, więc wiem, że kupowanie następnej szmaty jest średnio mądre. Dlatego staram się kupować za rozsądne pieniądze. Z drugiej strony jak kupuję coś naprawdę taniego w byle jakim sklepie - ie lubię tego, wydaje mi się, że widać z daleka że to tanie byle co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje zdanie jest takie ze wole
zdecydowanie droższe, bo po pierwsze nie spotymak poźniej ludzi w takich samych ubraniach a po drugie wolę mniej ubrań ale trwalszych i lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslslsllsl
A tak w ogóle w galeriach handlowych jest taka masa wyprzedaży, że naprawdę za śmieszne pieniądze można kupić markowe fajne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze wole taka
ja na ciuchy wiecej nigdy nie wydaje. Ubieram sie tak tanio, ze juz taniej byc nie moze. Wiecej pieniedzy na jedzenie wole wydac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslslsllsl
Dla mnie twrałość ma średnie znaczenie, bo i tak nudzi mi się szybciej niż się zużywa. Poza tym mam na tyle duże doświadczenie ze szmatami, że na oko widzę, co nie przeżyje pierwszego prania. Poza tym ja nie prasuję, więc kupuję rzeczy, które się dobrze piorą i nie wymagają żelazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje zdanie jest takie ze wole
o właśnie poprzedniczka. Super napisała zdarzyło mi sie kupić coś takiego z bazaru i co? wyrzucone pieniądze bo w tym nie chodze, czuję się kiepsko ubrana po prostu i ze widać targowisko na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest żadnych dziadostw!!! :D drozsza nie oznacza....- ja kupuje w takich sklepach gdzie materiał jest bardzo dobry, wydam te 200- 300zł na 2 bluzki ale mam lepsze ubrania i służ mi przez długi czas, a trendy nie jestem i nigdy nie bylam wiec moda to dla mnie tylko słowo, a jeszcze nikt mi nie powiedzial ze chodze brzydko ubrana- wrecz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslslsllsl
Dobrze piorą i dobrze noszą - są i takie szmatki, co po kilku godzinach pomną się rozciągną i wyglądają tragicznie. I tak, zgadzam się, to są czasami drogie szmatki z drogich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjbgv
JA ZA SPODNIE PLACE OK.140,00 POUNDS.....ALE WIEM,ZE JEST TO DOBRY ZAKUP.DOBRY CIUCH POPROSTU CZUC I WIDAC,A POZA TYM SWIETNIE SIE CZUJE W CZYMS DROGIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslslsllsl
No ja tam naprawdę nie wiem, jak to z tą jakością jest, bo zdarza mi się też kupować coś drogiego o bywa to takim samym szajsem jak rzeczy tanie. To działa inaczej - ja mam oko i doświadczenie i wiem, co się jak będzie nosić. A tak w ogóle to ciuchy mi się nudzą i co sezon wymieniam połowę szafy. Tak, lubię modę i nowinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje cos co jest modne, podoba mi sie i jest dobrej jakosci a nie jakas tandetna za 10zl - to nie moze byc dobra jakosc, dobre szycie i jeszcze taka cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agicha będzwoł
bluzka za 1000 zł poj e b a ło cie ? a za rok tego nie założę bo sie moda zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 5
ze stadionu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslslsllsl
No właśnie - jak się ubierze dobrego markowego ciucha to człowiek czuję się od razu jakoś lepiej:) A że było z wyprzedaży - to wiem już tylko ja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslslsllsl
Nie potrafię się ubierać w ciuchlandach, no po prostu nei potrafię, chociaz wiem, że tam można cudeńka znaleźć. Już samo wejście mnie odrzuca, a potem noszenie czegoś takiego - no nie. Ale wiem, że nie raz pytałam koleżanki skąd mają takiego super ciucha a to był ciuch z ciuchlandu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARKOWA CZYLI JAKA? PREFERUJECIE PRADE ,D&G, MIUMIU, HUGO BOSS... CZY MARKI DRUGOŻĘDNE TYPU H&M, C&A, ORSAY, PIMKIE .... CZY KUPUJĄC BLUZKĘ ZE SKLEPU ZA 80 ZŁ MASZ POCZUCIE ŻE TO RZECZ MARKOWA? JA RACZEJ NIE. DLA MNIE RZECZ KTÓRA JEST Z DOBREGO MATERIAŁU, DOBRZE USZYTA I WYGLĄDA \"PORZĄDNIE\" TO MARKA GODNA WYDANIA PARU GROSZY WIĘCEJ. ZA BLUZKĘ DAM NAWET 150 ZŁ, I WIEM ZE POSŁUŻY MI DOŚĆ DŁUGO I NIE WYBLAKNIE PO 3 PRANIU. W PRACY TRZEBA WYGLĄDAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjbgv
MOJA SZAFA TO SWIATYNIA....NIE JEST TO ZADNE NAPAKOWANE PO BRZEGI PUDLO ,W KTORYM CIEZKO COKOLWIEK ZNALEZC.......WSZYSTKO MAM IDEALNIE POUKLADANE I WSZYSTKO MA SWOJE MIEJSCE........CHYBA BYM ZABILA GDYBY KTOS WRZUCIL TAM JAKAS SZMATE Z BAZARU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markowe czy nie
ja tak posrodku, jakis sklep ale nie koniecznie markowe ubrania, polscy producenci Ci mniejsi wcale nie szyja tak tragicznie, mozna sobie cos wybrac i lubie jak sa roznorodne rzeczy w sklepie. Ja lubie kolor niebieski, granat, turkus a w tym sezonie pelno zieleni i zolci, czy kobieta ktora ma styl musi biec tak za moda, za tym zoltym czy zielonym, kiedys byl sezon na braz, przeciez to strasznie postarza, podobnie jak fiolet i blada skora.Jesien ma byc w kolorze pomaranczy i co kazdy sklep bedzie dla pomocy drogowej...chcialabym zeby ktos w koncu zauwazyl, ze sa kobiety ktore sa wierne jakiejs swojej tonacji a sa zmuszone przez producentow do np. zoltych sukienek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslslsllsl
"Markowe" jest wszystko, co nosi na sobie logo producenta (i nazwę sklepu). Oczywiście bywają marki z dolnej, średniej i wysokiej półki. Mnie interesuje średnia półka - to dla mnie np Reserved, Cameiu (czy jak się to pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslslsllsl
Ale bywam tez w sklepach indyjskich - kupuje tam np szaliki albo letnie sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lslslslslsllsl
Na bazarze kupuję jedną rzecz: staniki. Nie wiem dlaczego, ale są po prostu dla mnie najlepsze i trafiam nawet bez mierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjbgv
JAK DLA MNIE ESCADA TO STRZAL W 10,,,ALE LUBIE TEZ D&G......GUCCI I DKNY.......BARDZO WAZNE SA TEZ AKCESORIA....POLECAM D&G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×