Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eleonorcia

toksyczna matka ? proszę o opinie

Polecane posty

Gość eleonorcia

Witam, potrzebuję obiektywnej oceny moich relacji z matką – mam 21 lat studiuję zaocznie i pracuje za najniższą krajową w mniejszej miejscowości. Odkąd pamiętam moja matka była – moim zdaniem – nadopiekuńcza – w wieku 16-17 lat zwierzałam jej się pomagała m iw sprawach osobistych.zawsze robiłam tak jak ona tego chciałą i jak radziła. Każdy mój facet był „ zły” jej zdaniem. Ostatnio robię wszystko „po swojemu” to ona męczy mnie psychicznie – ze jestem za gruba, nieoszczedna, leniwa, ze mam 2 lewe rece, tylko studia i studia to jest świętość. Nie powinnam brac zwolnien tylko chodzic z goraczka do pracy, mialam zabieg – szycie chirurgiczne – zemdlałam po wszystkim a ona mnei za to wyzwała że mogłam się już opanować i nie mdleć ( a mnie bolało jak cholera)!!!! tabletki antykoncepcyjne to świństwo, depilacja rąk – po co opaleniznę sobie zedrzesz zresztą i tak jesteś blada bo siedzisz w 4 ścianach – to jej słowa. Naskakuje ze mną z młodszym bratem i zawsze śmiejąsięze mnie z błahego i wymyslonego powodu. Mój chłopak siedział mc w areszcie a ona robi z niego kryminalistę a chłopak się stara i na rzęsach stoi – pracuje idzie do szkoły stara się – ale ona tego nie rozumie. Nawet do domu go nie przyprowadzam bo mi jej wstyd ze mu cos powie chamskiego. Nic do niej nie dociera. Lepiej szczera rozmowa czy wstrzas i wyprowadzka z domu ? nie mam siły na to wszystko . nie mam z kim w domu porozmawiać i czuję się jak intruz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorcia
dodam jeszcze że jestem dziewicą . kocham mojego chłopaka ale panicznie boję się ciązy w tym wieku - przez nią !!! i ten chłopak czuję ze go tracę - on ma dość. ja już powoli też. nie mam sensu zycia ;( nei moge tego ogarnąć ;( :::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego siedział w areszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorcia
za pobicie - wyjaśniona już sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego siedział w areszcie
Z tego co piszesz to wygląda ,że tylko matka się ciebie czepia.Trudno jakoś uwierzyć,że Ty jesteś idealną córką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorcia
moje wady - nie mam swojego zdania - przez nią ale staram sięto uparcie zmieniac i pokazywać na każdym kroku, raz na miesiąc zdarzy mi się nie pomyć naczyń, nie rozmawiam z matka prawie w ogóle, nie zwierzam jej sie. kocham ją na swój sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorcia
jeszcze jedno - ostatnio ciągle histeryzuję chłopakowi i pytam ciągle czy mnie kocha itd. chciałam dzis o nas pogadac a on mi odpisał że jutro bo dzisiaj pije. nawet nie zaprosił mnie , nie zabrał nigdzie, nie powiedział chociażze wychodzi ;( jestem beznadziejna!!!!!!! głupia brzydka mam mały biust !!!!! nie mogę sobie poradzic ;(((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
No, cóż...Sama jestem matką i chyba nie byłabym zbyt szczęśliwa, gdyby moja córka zadawała się z aresztantem :( Jesteś dorosła, możesz pójśc na kompromis i dogadac się z matką albo wyfrunąc z domu i życ na własny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorcia
tym bardziej że aresztant nie jest taki kochany jak na początku ;( pije z kolegami zamiast byc przy mnie ;( czuje sie samotna na tym świecie ;( rozumiei mnie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
do tego podszywu wyżej stosującego takie znaczki ;))))))))))) znam Cię z interii, burku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorcia
to nie podszyw - ja to autentycznie napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorcia
i nie mam nic wspólnego z interia. to jakaś pomyłka wracając do tematu - czy ktoś mnie rozumie i potrafi coś miłego nAPISAć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorcia
dlaczego wszyscy sa tacy nieczuli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonorcia
odchodzę ;( z tego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×