Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc-l

dowiedzialam sie co mysli o mnie moj facet...

Polecane posty

Gość sc-l

wiem, zaraz polowa mnie tu obrzuci obelgami za to, co zrobilam, ale co tam. moj chlopka (jestesmy ze soba 5 lat) zostawil wlaczony komputer na stronie naszej klasy i kiedy wyszedl przeczytalam jego wiadomosc do kolezanki z klasy. na jej pytanie, czy jest jeszcze ze mna, odpowiedzial "tak....trudno sie pozbyc takiej kuli u nogi...my juz prawie k...wa jak stare dobre malzenstwo...." co o tym myslicie?? najgorsze jest to, ze nic nie moge powiedziec bo dowiedzialam sie o tym w nieuczciwy sposob.... ehhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay24
a ja bym mu powiedziala ze wiem o tym i niech sie zastanowi czy chce byc z taka ,,kula"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulindaa
co za jakis cham :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre cholera
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadaj mu takie pytanie, co o was myśli? wtrąc ten zwrot stare dobre małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
czuje sie jak idiotka :( :( najgorsze jest to, ze naprawde miedzy nami bywaja czasami jakies klotnie, ale jak w kazdym zwiazku. a nigdy nie pomyslalabym, ze moze tak o mnie myslec.... o nie, juz sama nie wiem. powiedziec mu o ty,m czy nie???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady......
przede wszystkim jest cos takiego jak prywatnosc korespondencji...i nic nie upowaznia bez pozwolenia do zagladania w cudze maile czy na naszej klasie , na gg czy w komorce.. moze to bylo w tonie zartu ?? dlaczego kobiety zawsze patrza na takie rzeczy z negatywnej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
nie, nie bylo to w tonie zartu... zapewniam Cie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość never again
Współczuję, serio. JA bym mu wygarnęła i powiedziała, że mam większe ambicje życiowe niż wisieć u boku takiego palanta jak on. Możesz jeszcze dodać, że dawno już nosiłaś się z zamiarem olania go, ale czekałaś na odpowiednią okazję. No i good bye my lover:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia1666
tez mialam taka sytuacje. przeczytalam archiwum mojego ukochanego. byly wypowiedziane tam nie mile slowa na moj temat. wyszlam bez słowa, nie odbieralam telefonow, wykasowalam jego nr gg teraz jakos powli dochodze do siebue. Ale mam satysfakcje z tego ze to ja skonczylam ten zwiazek pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałemduzodziewczyn
ja bym powiedziała, ze to zrobiłam , bo juz tak miałam , przeczytałam na gg jak sie u,awiał z jakas laska . Zostawić go chciałam a on klękał w miescie przedemną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady......
no to jesli tak to przeprowadz z nim rozmowe, soytaj w ogole jak jemu jest z toba, czy cie kocha czy to przyzwyczajenie tylko .... moze wyjdzie wszystko w praniu najwazniejsza jest szczerosc i rozmowa.... przede wszystkim rozmowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz awsze powiedziec ze przypadkiem zobaczylas ze myslalas to twoje konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez mnie olał dzis
wiesz co ja dzis dowiedziałam sie ze mój facet ma konto na portalu erotycznym i szuka kobiety po 30 na sex a ja mam 23 jak mu to napisałam ze po co ma ten profil to mnei zablokował na gg i powiedział ze nic ode mnei nie chce ze nie chce byc szpiegowany. Poprzedni facet tez na gg pisał swojemu kuzynowi o mnie ze to nie jest to ale jest ze mna bo w sumie dobra dziewczyna jestem ugotuje posprzątam dam dupy i go nie zdradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno ,pogadaj z nim,przyznaj sie i powiedz ze Cie to zabolalo,zazadaj wyjasnien,bo jesli jest z Toba z przyzwyczajenia to to naprawde nie ma sensu :( On powinien Cie kochac,cieszyc sie Toba etc a nie traktowac jak piate kolo u wozu :( Najwidoczniej to nie ta osoba :( Jesli to prawda ,ze znudzilas sie mu po prostu,to zostaw go,poszukaj kogos kto Cie doceni i bedzie kochal prawdziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez mnie olał dzis
wiem ze sie nie powinno sprawdzac faceta ale ja go nie sprawdzałam zupełnie przez przypadek jak wpisałam w google jego nick bo chciałam znalezc go na fotce znalazłam profil erotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffftttttttttttttt
jesli znasz ta kolezanke to powiedz mmu ze ona ci powiedziala cos takiego a ty chcesz wiedziec czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tez mnie olał dzis ----> wspolczuje Ci :( naprawde wspolczuje :( gdyby moj mi cos takiego zrobil,to kopnelabym w dupe bez pardonowo :( ! jacy ci niektorzy faceci to zalosne psy!maja swoja kobiete a szukaja obcej pizdy do jebania :( nic mnie bardziej nie wkurwia niz tacy chuje :(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyślałem, że brak logiki w jego wypowiedzi, SDM to fajny zespół z dawnych lat, i jeśli chce się pozbyć takiej kuli u nogi, to on na głowę upadł, porównując do starego dobrego małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
zaczynam watpic w ta meska plec.. zastanawiam sie, czy on nie mowil tak zeby pokazac jaki to on jest super,a moze ku...wa litosciwy,ze ze mna jest. . cham... kiedys nie bylismy ze soba prawie rok, ale stwierdzilismy, ze chcemy jednak do siebie wrocic a 2 miesiace po tym przeczytalam na jego gg jak wyszedl do pracy, ze zdradzil mnie z jakas malolata!!! najlepsze bylo to, ze powiedzial mi wtdy, ze jedzie pomoc wujkowi przy budowie domu i nie mam z nim jechac, bo bede sie nudzila, a on musi ciezko pracowac. nie wierze!!! nie wiem co wtedy myslalam!! a kiedy mu wszystko wygarnelam powiedzial, ze to bylo jak nie bylismy ze soba, bo mu sie gg zepsulo i inne daty wyswietla. wyobrazacie sobie cos takiego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tematem odnosnie prywatnosci korespodencji jakby moja kuzynka nie przeczytala smsów z jego komórki to wyszlaby z amaz za goscia, który potrafil ja w ciagu miesiaca zdradzic z 3 innymi panienkami dobrze , z ejakiegos choróbska nie zlapala autorko: powiedz mu niech sie wali na suty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
to co faceci mowia znajomym nalezy zawsze podzielic przez piec, bo wiadomo, ze zgrywaja twardzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
wali na suty :d :D twardziel twardzielem, ale ja nie zgrywam cwaniaka przy innych mezczyznach jego kosztem, zeby sie podbudowac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mu powiedziała, że wiem o wszystkim. Skoro raz już cie zdradził to nie masz pewności czy nie robi tego systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez mnie olał dzis
normalnie mam takiego doła ze ryczec mi sie chce a łzy siedzą tam gdzies głęboko , wydawał sie byc takim porządnym facetem mielismy jakies plany na przyszłosc gadalismy o małżenstwie dzieciach i to bardziej on zaczynał te tematy to on bardziej o mnie zabiegał . po co? zeby mic w domu porządna kobiete a na boku jakieś kurwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
wlasnie nie mam pewnosci, jeszcze po tym co przeczytalam. moze przesadzam, ale po tamtej sytuacji, mimo tego ze nigdy juz nie dal mi powdow do podejrzen, pewnie w kazdej takiej sytuacji bede doszukiwala sie podtekstow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
co za ch... je z tych facetow!! kazdy szuka przygod na boku??? faceci ogarnijcie sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×