Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc-l

dowiedzialam sie co mysli o mnie moj facet...

Polecane posty

Dobrze, że nie wiesz wszystkiego. Mały podsłuch przyczepiony do futerału na komórke ukochanego i już płyną wprost do twojego ucha opowieści z jego spotkania z kolegami. Żalenie się na partnera/partnerkę "jak to on/ona mnie nie rozumie" jest powszechniejsze niż publiczne wychwalenie zalet. Czy nigdy nie zdarzyło się autorce powiedzieć nic złego na swojego faceta, np. do przyjaciółki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekotaklekota
o kooorva...ja na twoim miejscu przyprawiałbym gnojowi takie rogi że świat nie widział jeszcze takich...a potem bym mu o tym z przyjemnością powiedziala...co za palant pieprzony, weź rzuc tego padalca bo szkoda życia na takich....i oby go jeszcze 10 jego następnych panienek go olało ciepłym moczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez mnie olał dzis
powiedziec ze jest bałaganierzem to co innego niz powiedziec ona jest beznadziejna jestem z nią bo nei wiem jak ją zostawic albo jestem z nią tylko dla sexu . jest subtelna róznica nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Facet Tobą pomiata, a Ty się przejmujesz tajemnicą korespondencji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
przejmuje sie tym, ze jezeli powiem mu o tym to on odwroci cala sytuacje tak, ze i tak ja bede wszystkiemu winna bo jak smialam grzebac w jego prywatnych rzeczach. "powiedziec ze jest bałaganierzem to co innego niz powiedziec ona jest beznadziejna" dokladnie. jasne, ze nie raz mowilam zle slowa na niego PRZYJACIółCE , a nie koledze, z ktorym nie widzialam sie od kilku lat.... to jest ogromna roznica. i nigdy nie pwoiedzialam ze jestem z nim dlatego, ze sie "przypaletal". bo ja tak odebralam jego slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez mnie olał dzis
a najśmieszniejsze jest to że mój był o mnie bardzo zazdrosny , nie chodzilismy potanczyc bo ktos bedzie sie na mnie gapił moze podrywał , zazdrosny był o kolege z pracy ze za duzo znim gadam , a sam zrobił mi taki numer , szkoda ze na tym portalu nie mozna sprawdzic daty logowania ale zdjęcie ma robione niedawno więc profil musi być świezy i ta jego reakcja ehhhh obym nie była znim w ciąży mam nadzieje ze to tylko moje nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez mnie olał dzis
no własnie on pewnei zrobi to co mój ze zwali wine na ciebie ze powie ze z takim szpiegiem to on nie może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech zwali wine. Ja bym mu odpyskowała, że nie zamierzam być z kimś kto nie jest uczciwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YHTRHYTRHYT
o ja pier dole:| chyba bym zabiła sukinsyna ! co za podłosc. :| !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomeriggio
Zostaw go. Po co ci taki facet?? Tutaj nawet nie ma co wybaczac, bo on nic ci nie powiedzial w nerwach, tylko dowiedzialas sie, kim tak naprawde jestes dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YHTRHYTRHYT
Wiem co zrób! ZRÓB TO SAMO CO ON! Załóz sobie konto jakiegos goscia, napisz do niego jakąs wiadomosc o swoim facecie ze to kurwa niewiem kto i zostac wlaczany komputer z tym! Niech sobie poczyta:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
jutro mu to wygarne tylko musze poczekac na odpowiedni moment... a taki wspanialy chlopak codziennie mowi mi, ze mam go zostawic, a on rzuci mi caly swiat pod nogi :( ale czlowiek glupi jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
"Załóz sobie konto jakiegos goscia, napisz do niego jakąs wiadomosc o swoim facecie ze to k**wa niewiem kto i zostac wlaczany komputer z tym! Niech sobie poczyta:d" to zajebiste:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YHTRHYTRHYT
co ty jestes dla niego? ruchanicą jakas? kur wa jakbym miała takiego faceta ! to nweiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YHTRHYTRHYT
nie wygarniaj mu, zobacz jak bedzie sie zachowywał! I ZRÓB TO CO NAPISAŁAM:D BEDZIE SMIESZNIE! TO NAJLEPSZA ZEMSTA:D w sumie ja bym tak zrobiła:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez mnie olał dzis
dlaczego tak jest ze kiedy myslimy ze jest dobrze to okazuje sie jest do dupy? az mi wstyd bo dopiero co wychwalałam mojego chłopaka do bratowej jaki on supre jest i jak nam sie dobrze układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
uwielbiam kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
ja tez go wychwalam do znjaomych ze taki zajebisty sie zrobil i co?? ch...jnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez mnie olał dzis
o własnie tez miałam do niego napisac na tym portalu ale tam trzeba jakos za kase smsy wysyłac jesli on tak wysyłał te smsy to ja sie nie dziwie ze stale miał brak kasy na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez mnie olał dzis
no a ja jeszcze moge byc w ciąży , nie wiem co zrobie ... to znaczy jesli jestem to urodze ale skoro on taki jest to po co dziecku taki chujowy tatus? alimenty i samotne macierzynstwo mnie czeka ehhhh spierdoliłam sobie zycie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
badz dobrej mysli. wszytsko sie ulozy i nie zakladaj z gory najgorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez mnie olał dzis
gdyby wszystko było między nami dobrze to nawet ztej ciąży bym sie cieszyła bo gadalismy o dzieciach o slubie . Widziałam ze on lubi dzieci i one jego też. Zrobiłabym test ale chyba jest za wczesnie na to poczekam do poniedziałku chociaz to i tak będzie wczesnie. Wiecie co mi sie wydaje ze nie warto byc porządna dziewczyną faceci i tak tego nie docenią . Takie kurwiszony często mają oddanych facetów a ja głupia zawsze byłam w porządku wobec faceta i tylko po dupie dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssss
Dziewczyny..nie warto byc ' porządną" dziewczyną.Mam przyklad wsród znajomych..takie prawdziwe latawice najlepiej ustawily się w życiu..mają oddanych mężów, udane życie..po prostu doświadczenie..znają dobrze facetów....i wiedzą, który nadaję się na męża....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna-ania
zostaw chu-ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ja bym zrobiła tak: powiedziałabym do faceta: chciałabym Cię za coś przeprosić - mianowicie za to, że kiedy zostawiłeś otwarte konto na NK, zerknęłam do Twej wiadomości. Wiem, że źle zrobiłam, przepraszam. A teraz chciałabym Ci pomóc pozbyć się tej kuli od nogi, jaką jestem - masz dwa dni na wyprowadzkę. Chciałabym się kiedyś związać z facetem, który będzie mnie kochał i szanował, a nie obmawiał przed koleżankami, nie potrafiąc mi nawet wyznać, ze chciałby się ze mną rozstać. Chcę mężczyzny, a nie tchórza. Zobaczymy co zrobi - zawalczy o Ciebie czy skorzysta z okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez mnie olał dzis
mój amant sie odezwał ze przeprasza ze ten profil był stary ze tam juz nie wchodził od dawna i ze nie zdradza mnie ale juz sama nei wiem czy mu wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka
mój amant sie odezwał ze przeprasza ze ten profil był stary ze tam juz nie wchodził od dawna i ze nie zdradza Tak mowi kazdy zdradzajacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×