Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trzecia świnka

A ja pragnę jedynie czułości

Polecane posty

Gość Trzecia świnka

Nie chce sexu bo chęć bycia mizianą po pleckach jest silniejsza. Nie wiem czy chcę miłości... Czy w dzisiejszych czasach istnieje w ogóle cos takiego? Nie chce sexu bo chęć bycia mizianą po pleckach jest silniejsza. Ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
No... Normalne. Gdybym nie zrąbała tego postu nie była bym sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
wyszłam z kapieli-- witaj w klubie Frencho---- trza było patrzeć jak żeś brał Swoją, teraz ją miziaj po pleckach i nie plumkaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
wyszłam z kąpieli----a długo juz jesteś sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to tam nie przeszkadza :P a miłość sama predzej czy pozniej przychodzi, banalne ale cholera prawdziwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
hmm niech pomyślę... 1,5 roku:O NIe wszystkim kobietom wystarczy tylko przytulanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
jeszcze się katuje "miłosnymi" piosenkami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
:D Mnie wczoraj jakiś koleś na imprezie przytulał.Musiałam od niego wiać bo ja to bym mogła tak wciąz wciąż i wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
Kurde gdyby oni jeszcze chcieli tak po tych imprezach utrzymać kontakt czy cos a tu jedna wielka czarna dupa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bladousta
Wyszlam z kapieli -> ja tez ostatnio sie balam jak szlam na impreze z kumplem, zebym czegos nie odstawila :D szczegolnie, ze kieeeeedys ciagnelo nas do siebie ze ho-ho :p ale ubawilam sie cudownie i bylismy az zaskakujaco przyzwoici :D bylam z siebie dumna po prostu :D czlowiek nie musi jednak ulegac pokusom :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sds
po co kontakt? nam wystarczy zaliczyc panne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sds
dobra dobra, wiadomo, czym sie koncza przytulanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
sds napaleńcu nie wszystkie TAK się kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bladousta
Nawet bardzo z gorki i jeszcze jak przyjemnie sie pedzi z tej gorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwzego
ciezko powiedziec a zasadzie chec poprzytulania jest silniejsza od checi wladowania wkladu w jakas laske.... ale nie lepiej robic dwie rzeczy naraz....? i tym akcentem koncze wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
Mizianie i przytulanie to tylko po porządnym orgazmie, i wtedy może być godzinami, aż usnę. Przed to nie ma sensu dla mnie, od razu robię się napalona od jego dotyku, mam ochotę żeby schodził ręką niżej, itp. Za to po mocnym seksie i długim, wycieńczającym orgazmie kiedy leżę taka wymęczona i odpływająca, nie ma nic lepszego niż mizianie. W ogóle pełen chillout, świat mógłby nie istnieć, wszystko dochodzi do mnie jak w zwolnionym tempie, zupełnie nic nie chce, wszystko jest dobre takie jakie jest, jego dotyk nie budzi pożądania, jest dobry sam w sobie... Niebo wyobrażam sobie jako rozciągnięte w nieskończoność pierwsze pięć minut po orgazmie, połączone z mizianiem pleców :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×