Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

like_

w jakim wieku facet zazwyczaj czuje potrzebe stabilizacji?

Polecane posty

Gość Jesteśmy dziećmi Szatana
Niekoniecznie... Ja miałem potrzebę stabilizacji jako nastolatek. Z czasem zaczęła ona zanikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam 27 lat,poukladane w miare zycie ale dalej lubie towarzystwo kobiet,jakies niewinne wypady na rynek czy cos,ale nie sex,moja jest zazdrosna jak cholera wiec musze sie z tym kryc ale co mam zrobic jak kobiety same lgną do mnie jak pszczoly do miodu? taka juz moja rola ze kobiety ze mna spedaja czas,zwieżaja mi sie ze wszystkiego i wogole,tylko dlaczego.? mowie mi jaki jestem a to mnie podbudowywuje na duchu i wiem ze jestem spoko jak tak mowia,a ja jestem jaki jestem:D hehe Najgorzej ze moja narzeczona w kazdej widzi kochanke,jak nawet razem gdzies jestesmy to zaraz mi szepta ze ta czy inna sie na mnie patrzy-no ale co ja moge poradzic.? nie jestem tzw.."ciacho" normalny koles,troche przystojny ale bez zadnych przegiec"solka,keta,szpan,nike adidas" HAHAHA amimo to jestem w centrum uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Jesteśmy dziećmi Szatana -----> Mój facet miał dokładnie to samo, sam nawkładal Mi do głowy, tez o śubie, kupował pierscionek, jeszcze w tamtym roku gdy miał 22 lata zaręczylismy się z Jego inicjatywy. A teraz coś mu się odwidziało i kopnął Mnie, bo stwierdzil że nie dorósł do związku:( i chce być sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrhdtr
100 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dojżały
tysionc pieńset sto dziewieńset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy od faceta
Jedni dają pierścionki żeby tylko wypukać narzeczoną a potem ją zostawiają. No cóż, lepiej tak niżby się to miało stać po ślubie. Ja myślę że tak 3/4 mezczyzn po 25 latach chce stabilizacji, reszta to ludzie nieprzystosowani do życia w rodzinie albo syneczkowie mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaab
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednalala
zalezy od faceta.ja np. szukam takiego ktory nie bedzie chcial stabilizacji ani dzieci ani slubu.ja tego nie potrzebuje i nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×