Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość herbatkaczerwona.

JESLI NIE BYLAM U LEKARZE I MAM TABSY ANTYKON....

Polecane posty

Gość herbatkaczerwona.

yasminelle, mama mi przyniosła. Może być źle dobrana i źle działać.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiique
nie, ja tez biore te same. sa glownie dla dziewczyn mlodych, mi lekarz je dal bez zadnych badan ! ;o wiec chyba bedzie spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatkaczerwona.
a to świetnie. :) I Twoj partner bedzie konczyłw Tobie, to nie bedziesz miała żadnych obaw.? bo ja owszem :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Anna Waleń
Oczywiscie to normalne ze samemu sie bierze leki. Sczegolnie tabletki antykoncepcujne ktore maja hormony. Lykaj tak na oko- jak lykniesz wiecej to bedzie dluzej dziala! Pozdrawim sie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marecmi Mariusz
Boze z kad sie rodza takie tepe kurwy?! Sama bierze leki ile chce i jak chce a potem musza ja leczyc z bezplodnosci za nasze pieniadze ze skladek! Nie dosc ze corka kurwa to matka jebnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość was chyba pogięło
ta pierwsza i drugą! to ze lekaz nie zlecił badan nie znaczy ze były niepotrzebne, poprostu idiota przez którego cierpią młode dziewczyny. ...mama przyniosła... co to wogóle sie porobiło. twoja mame chyba porąbało, tak jak i ciebie!! idz sie leczyc na głowe dziewczyno!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatkaczerwona
Ale nie wiem czemu sie tak cisnieniujecie, moja mama sie na tym zna, na pewno jest dobrze. Mam tylko inny problem. Od pewnego czasu swiedzialy mnie plecy. Myslalam ze to zwykly pryszcz, ale dzisiaj spojrzalam w lusterko i padlam z szoku, trzeci sutek pod lopatka! No i do tego wasy i 12cm lechtaczka... Czy wiecie jaka moze byc przyczyna? Mama mowi, ze to dlatego ze nie slucham RM i ojca dyrektora. Klatwa??? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×