Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sandrulaaaaaaaaaaaaaaaaa

CZY JEMU SIE ZNUDZIL SEKS ZE MNA ?? POMOCY !!!!!!!!

Polecane posty

Gość Sandrulaaaaaaaaaaaaaaaaa

jestem z facetem 2 lata ... ja jestem straszna nimfomanka i ciagle i ciagle moglabym sie kochac ale oczywiscie z moim facetem ! tylko z nim seks sprawia mi frajde ! w sumei jest on moim pierwszym facetem w lozku tak samo ja jego pierwsza dziewczyna .. mamy po 20 lat ... do tej pory uprawialismy seks co spotkanie ( widujemy sie 4 dni w tygodniu ) i to nie jeden raz ale conajmniej 2 razy + lodzik i minetka ... jak tylko moj chlopak mnie widzial to bral mnie od razu ! nie dawal mi spokoju tak bardzo mnie spragniony ! oczywiscie krecilo mnie to na maxa !bylismy na imprezie to nie mogl wytrzymac zeby sie ze mna nie kochac ... na imprezie na sali ,to bylo tak sam o - musielismy wyjsc i isc sie kochac bo on az plonal z przadania ! ma strasznego bzika na punkcie mojego tyleczka ! wystarczy ze go dotknie i juz mu staje !! jednak od jakiegos czasu to sie zmienilo :( i martwie sie tym :(( teraz moj chlopak juz sie tak nie garnie do seksu :(( oczywsicei nadal mu staje jak lapie mnie za tyleczek ale nie chce seksu :(( wycofuje sie :( mowi ze starczy mu raz na tydzien lub raz na jedno spotkanie :(( a ja tak go pragne ze moge co chwile !! i on kiedys tez tak mial :( martwi mnie ta zmiana :( zdrada nie wchodzi w gre !! nie wiem co sie dzieje :( mam mysli ze juz go nie krece :(( eh :(( ale nadal ma fiola na punkcie mojego tyleczka .. on woli kiedy mu robie lody :( a do seksu sie tak nie garnie :(( nie wiem oc jest :( jak go pytam to mi mowi ze po prostu ile mozna,ze woli lody i minetki :(( seks nie jest najwazniejszy-owszem ... i nie byloby to dla mnie takie dziwne gdyby wczesniej on taki byl ,ale on sie zmienil i to mnie niepokoi :(( ostatnio po seksie chcialam znow po 3 godz..ale jemu nie mogl stanac :( i ja sie zachichotalam i powiedzialam ,,eh nie wejdzie jest flaczek'' ... ale nie mialam zlych intencji :( nie wysmiewalam sie :(( i z seksu byly nici :( od tej chwili moj chlopak jest dziwny jesli chodzi o seks :( o co chodzi ;(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×