Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawssska

Do panow!! lubbicie jak innym facetom podoba sie wasza dziewczyna?

Polecane posty

Gość ciekawssska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym miał dziewczynę..... oczywiście to jest niemożliwe to bym nie lubił... bo przy mojej zerowej atrakcyjności ona i tak, jak przejdą jej wstępne hormony, dostanie rozum i poprawi swoje życie, więc takie zainteresowania tylko by w tym pomogło. chociaż to dobrze bo mniej czasu by starciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijijijij
tAK to mnie dowartosciowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oho.....
a ja wygrałem życie pasujesz do przerwy miedzy palcami 90 powinniscie sie pobrac, wroze wam kolorowa przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie.....fajna sprawa jesli innym sie tez podoba:) i to nie tylko z wygladu bo mnie rajcuje przedewszystkim konwersacja mojej dziewczyny z innymi facetami....a juz spazmów dostaje jak koles zaczyna w rozmowie potwierdzac jej słowa typu ..no tak masz racje,jestem tego samego zdania i przytakiwania yhy no tak ,faktycznie....zgadzam sie,no no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pytamsie ....
a jak facet ma do wyboru atrakcyjna i taka zwykla przecietna i wybiera ta druga? tzn ze jest zakompleksiony i boi sie ze mu ucieknie? i wybiera dlatego ta na ktora nikt nie spojrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewno wszystko robię, żeby błyszczała a tym samym miała dobry nastrój, po to jest kobietą, a ja europejczykiem a nie zakutym arabskim łbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedzcie mi prawde.
Szkoda mi CIebie i współczuję. Faktycznie chyba nie wierzysz w ogole w siebie i w swoje mozliwosci (wiadomosc imienna-> a ja wygrałem życie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszkadza mi to do momentu w ktorym koleś zaczyna mi ją rwać. Jeśli nie wie jak sie do tego zabrac-tzn pierdoli od rzeczy i ciagle sie z nia zgadza powtarzajac ze ma tak samo jak ona, tak samo mysli i pokazuje jaki to on jest do niej podobny to nie interweniuję. Ale jak koleś wie co robi, ewentualnie nie bardzo trzyma łapy przy sobie to ma w ryj. A jesli bardzo wqrwi to mu jeszcze łapę którąs złamie. To tyle. A tak pozatym nie nadużywam przemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To je qrwa masz tylko sie za siebie weź. Siłownia, troche fajnych ciuchów, jakieś ciekawe hobby i z podrywem nie powinno być problemu a z czasem sie rozkrecisz. ale ty cioto jedna wolisz na forum biadolic. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Siłownia" - mnie całkowicie nie pociąga "fajnych ciuchów" - według kogo? mi moje pasują :O "hobby" - to się trzeba czymś interesować i mieć do tego predyspozycje "je qrwa masz" - jak byś mnei znał na żywo to pewnie opinia bbyła by inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka...........
A moj tego nienawidzi. Kazdy facet, ktory na mnie spojrzy to skur... kazdy moj kolega z pracy to dupek i ma zle intencje. Nienawidze tego. Meczy mnie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaa jest taka
że każdy facet chce być dumny ze swojej kobiety!!!! i mozecie pieprzyć jakieś hipokryzje ale to nie zmieni NIC tak jest i tyle!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dumny to facet jest ja kuslyszy od ziomków-ale masz zejebista dziewczyne, naprawde swietna laska-wtedy facet jest dumny a nie wtedy gdy jacyc kolesie probuja ja podrywac-bo patrzec to sobie moga-to tez dowatrosciowuje. Ale poza patrzeniem nic. Bo wpierdol i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja wygrałem zycieee
czemu tak na siebie wjeżdżasz:D? człowieku, nie oceniaj sie tak ostro to i inni nie będą tak na ciebie krytycznie patrzec ( o ile ktos tak w ogole patrzy:P). Pozatym, powinienes brac przykład ze swojeg niku (czyli z samego siebie)..wkoncu wygrałes zycie i sie ciesz :) swoich wad nie musisz wszystkim odrazu wymieniac, zapewniam cie ze wielu nawet by sie do ciebie nie przyczepiło i nie znalazło tych "okropnosci" ktore na siebie wypisujesz :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do....ciekawssska
twój facet jest największym kompleksem Świata....... tak jak TY :O ale oni znają sposoby aby się dowartościować na boku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×