Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Powiedzcie mi prawde.

Czy faceci decydują się na stały związek głównie ze względu na seks?

Polecane posty

Gość Powiedzcie mi prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorva
hehehe dobre w chooj :classic_cool: stały długi związek w 80% = brak seksu :D:D Bardziej sie decydują ze wzgledu na "miłosc" przyzwyczajenie pranie i gotowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedzcie mi prawde.
Chodzi mi raczej o związki bez wspolnego zamieszkiwania pod jednym dachem, tak wiec pranie i gotowanie odpada. A milosc nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorva
to czekaj najpierw wyjasnij co u Ciebie to staly związek? Bo u mnie to mieszkanie razem i wszystko z tym związne natomiast zwykłe spotykanie sie moze byc z roznych przyczyn i dla seksu również. Ale nie jak ma sie lat 16 wiec uwazaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie seks to sobie mozna mieć kiedy sie zechce-wystarczy sobotni wypadzik do klubu-podjeżdzasz BMK-a i wszsytkie blachary z okolisy są twoje. Zawsze jakś chetna do dymanka sie znajdzie. A związki to z uczuć oczuywiście-tak do 28 roku zycia. Bo potem to facet szuka kogoś kto mu bedzie prał i gotowal. A ja że młody jestem to jeszcze w fazie... związków z uczuć bądź bezzwiązkowego wyszumienia sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka123
facet zaliczający panienki celem wyszumienia się również nie grzeszy moralnością :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkrdgrddr
A milosc nie istnieje. ulzylo ci orgazm dostalas jak to napisalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×