Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieswiadoma

Czy taki płaszcz będzie modny tej jesieni?

Polecane posty

Gość nieswiadoma

http://www.alleChciałam kupic sobie taki płaszcz, warto? gro.pl/item421656453_hit_japan_style_plaszczyk_sezon_jesien_2008.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
jest piękny ;) słyszałam że teraz modne będą szarości, czernie i biele ;P ale zawsze można go też ożywić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia ree
baaardzo ładny,kupuj śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswiadoma
Dzięki dziewczyny :) Chyba macie racje kupie go, w sklepie nigdzie takiego nie widziałam, a nie lubie jak pół miasto chodzi tak samo ubrana:) Cena też jeszcze nie jest taka straszna:) A jakie buty będą do niego pasowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super. Teraz takie rękawy przeszły na płaszcze wiec to będzie dobry zakup. Śmiało kupuj! :) a co do butów to teraz jest bogaty asortyment więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Z całą pewnością botki, lub buty na koturnach. Buty na płaskiej podeszwie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpewniej będzie mały
za krótki rekawki, itp. Mam już w tym doświadczenie. Te rzeczy są szyte na małe osoby, a europejki w to nie wejdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswiadoma
To może poproszę żeby podali mi długość rękawa i porównam do swego starego płaszcza. Kurcze a tak się na niego napaliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, przeważnie te ciuszki Japan style są dodatkowo specjalnie przeszywane na modelki, a wszyscy sie łudzą, że będą wyglądać tak super jak modelki... a później jest rozczarowanie ;] dlatego naprawdę najlepiej, żeby Ci podali wszystkie wymiary i porównaj z czymś podobnym co masz, ja tak zawsze robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _panikara_
Calkiem fajny, ale: Kupujac taki w zagranicznym sklepie internetowym zaplacisz pewnie kolo 100zl (z kosztami wysylki i innymi oplatami). Tam takie plaszcze sa juz od 20 paru zl. Poszukaj zdjecia real. Czasami to co na modelce rozni sie bardzo od tego, co jest w rzeczywistosci. Cena za plaszcz, ktory pokazalas jest w cholere zawyzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to chyba na wzrost
145-150 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswiadoma
Nie pytałam, czy on jest na 140 cm czy na 2 metry wzrostu. Zadałam proste pytanie, czy taki fason będzie modny. Czy ktoś może mi pomóc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorva
no i czego sie rzucasz...napisały ci laski chyba ze jest ok, jest modny wiec o co drzesz ryja???????????????????????????? wypierdalaj do japoniii won!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingeer
śliczna ta modelka :) nie mogę się napatrzeć. a płaszczyk nie w moim stylu zupełnie ale zdaje się być całkiem przyjemny. podobałby mi się bardziej gdyby to była taka krótka kurteczka w tym stylu, no ale generalnie pewno zadasz w takim szyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswiadoma
o koorva jak nie masz nic ciekawegodo powiedzenia to z łaski swojej nie pisz wcale! Te swoje bluzgi zachowaj dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorva
a wlasnie ze bede glupia dziffffffko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswiadoma
Dziecko idź lepiej spać. Ech jak to dobrze, że już wakacje sie kończą, czas najwyższy zająć się książkami a nie na cafe siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorva
głupia dziffffffko zamknij ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieswiadoma
Pozostawie to bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorva
idz w choooooj larwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×