Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asz85

rozmowa kwalifikacyjna w urzędzie miasta

Polecane posty

Gość asz85

czy ktoś moze się orientuje o co najczęściej pytają na takiej rozmowie? coś z zagadnień zwiazanych z funkcjonowaniem administracji samorządowej... nie wiem czego mogę się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Małaaaaaaaa
Pytania sa ogólnie z ustawy,ordynacji zalezy na jakie stanowisko startujesz.Musisz wykazac sie asertywnościa i podstawową wiedza ze swojej dziedziny.Trzeba miec tez troche szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asz85
podinspektor w referacie spraw obywatelskich. nie wiem czy mam ustawy czyta i jakie żeby było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
W Biuletynie Słuzby Cywilnej czyli tam gdzie sa oferty pracy i także twoje stanowisko napewno jest w obowiazkach i wymaganiach wymienione za co bedziesz odpowiedzialny (czyli co musisz umiec) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asz85
meldunki, wydawanie dowodów osobistych... czy wystarczy że zapoznam sie z ustawą która tego dotyczy czy zapytaja o coś bardziej ogólnego z zakresu samorządów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość home sweet home
masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak__________________
a raczej napisze.... swego czasu (jakies 2 lata temu) tez wpadlam na pomysl by zglosoc sie do konkursu na stanowisko urzednicze do UM, wykulam wszystkie ustawy itp na wszystkie pytania znalam odpowiedz i ....... wygrala babka ktora na tescie nie byla:O we wszelakich tego typu instytucjach licza sie wylacznie PLECY jak ich nie masz szkoda Twojego zachodu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×