Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nakierujcie mnie proszę

Mozecie, mnie zjechać, ale powiedzcie-zaufać sobie czy wróżce?

Polecane posty

Gość nakierujcie mnie proszę

jakiś czas temu wyslalam emaila do wróżki, to co napisala wszystko sie sprawdzilo, jesli chodzi o prace i o mężczyzne ktorego poznam. No i poznalam go tam gdzie mi napisala i dokladnie tak wygląda. ale teraz ona twierdzi, ze powinnam mu okazywac uczucia, bo mu na mnie zależy, ale on nie wierzy ze ja chce z nim byc. Już jakis czas temu powiedzialam mu, ze bardzo go lubie i chce czegos wiecej, ale on nie zmienil nastawienia do mnie, a ona teraz pisze, ze powinnam koniecznie sie z nim spotkac i pokazac jak mi zależy. wiecie, ja juz sie pogubilam, zalezy mi na nim, ale jemu chyba nie.... nie wiem co robic, bo tamto wszystko sie sprawdzilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dom-min
zaryzykuj raczej nic nie stracisz :) a moglabys podac maila do tej wrozki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj maila do tej wróżki, zobaczę co mi wywróży.Potem napisze Ci czy sprawdziło się i czy masz zaufać sobie czy jej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech-wózki dzialaja w ten sposób-najczesciej do wrózki zgłasza sie osoba z problemami-wiec tylko trzeba trafic w problem-najczesciej jest to uczucie-heh a potem droga prosta-statystycznych danych troche i latwo wydawac opinie. Nieokazywanie uczuc czy to ze ktos nas olewa to bardzo vzesty problem. Pozatym osoby zajmujace sie wrózeniem to swietni psychologowie a sam internet-nawet nie wiesz ile danych przychodzi z mailem. Wrózki żerują na naiwności-nie warto w to wierzyć-najlepszym doradca jest własna intuicja-to jedyne nadprzyrodzone źródlo na ktorym mozna sie opierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakierujcie mnie proszę
wzielam z wirtualnej, dzieki za wypowiedz, zalezy mi na nim, ale powstrzymuje mnie to, ze juz mu powiedzialam, a ona nadal twierdzi, ze powinnam mu pokazac i przekonać. olalabym jej slowa, gdyby mi sie wiele rzeczy nie sprawdzilo, z drugiej strony niegdy nie uganim sie za męzczyznami dlaczego za nim muszę...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakierujcie mnie proszę
Lysy, ale ja zadalam 2 pytania, jedno o pracy a drugie uczuciowe. ona napisala mi tyle rzeczy, ze tyle sie zmieni, no na poczatku wszyscy sie z tego smieli do czasu ....az zaczelo sie sprawdzac... nawet wzrost, kolr oczu i zawod, budowa cila,kolor wlosow tego faceta-wszystko sie zgadz a o zmianie pracy i innych rzeczach z tym zwiazanych nie bede juz pisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMIETAM TOO
a ile placilas za to? bo tez bym napisala chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Ci na nim zalezy to moze warto sie postarac? i to nie dlatego ze wrozka Ci tak wywrozyla... rob co Ci mowi serce i i ntuicja a reszte zostaw na boku. Najwyzej Ci powie jaka jest sytuacja, ze nie chce sie z Toba wiazac itp to juz bedziesz wiedziala o co chodzi a tak sie zadreczasz..po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggghhhhhhhhhh
Wróżka weronika?? tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakierujcie mnie proszę
ale kurrrna ja juz raz mu powiedzialam a on musis sie zastanowic....a ona mowi, ze mam mu pokazac ze mi zalezy, zeby uwierzyl, bo on boi sie zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggghhhhhhhhhh
podaj namiar która z nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAMIETAM TOO
no powiedzco to za wrozka bo tez chcemy napisac :[ i ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zalezy Ci na nim? jesli tak to okazuj mu to, jak sie boi to moze musi zobaczyc czy naprawde ci na nim tak zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggghhhhhhhhhh
A w kwestii twojej wrózby ja bym posłuchała wróżki sporo sprawdziła się reszta, więc to też może się sprawdzi, jak nie sprobujesz nie przekonasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakierujcie mnie proszę
wszelkie informacje sa na wirtualnej, tam dokladnie pisze co i jak tak, tylko jakiego pretekstu mam uzyc zeby sie z nim spotkać? jesli kiedys robiliście podobne niespodzianki swojemu partnerowi, to poradzcie mi:) a moze tak zaprosic, zeby nie wiedzial, kto go zaprasza, zaintrygować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to pdaj linka
skad mamy wiedziec gdzie na wirtualnej, co Ci zalezy zeby dac namiary ale ludzie sa skapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
A zamiast od lekarza idź do zielarza czy znachora, albo szamana nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×