Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

powiedzcie mi czy mam powód, żeby się obrażać...

Polecane posty

... czy może mam egoistyczne podejście do sprawy.. no bo umawiałam się z koleżanką, że wyjdziemy o 17ej, ale napisała mi, że jeszcze da znać dokładniej, no to jej napisałam mesesesa za piętnaście piąta co robimy i czy idziemy gdzieś, a ona do tej pory mi nic nie odpisała :O kurde no :O nastukanie smsa trwa poniżej minuty :O i chyba nic jej nie tłumaczy :/ Kurczę... ost. też była mała sprzeczka o to, że się umówiłyśmy, a ona po 3ch godzinach dopiero dała znać, że przyjdzie za godzinę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Obrażają się dzieci, dorośli ludzie nie. :classic_cool: telefony się psują, są kradzione lub padają baterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela 3 razy w ciagu 4 dni przekladala spotkanie a i tak sie nie spotkalysmy. nie lubie takich ludzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc może jestem dzieckiem :O ale ja czegoś takiego nie rozumiem :( może faktycznie nie może wyjść, bo coś jej wypadło, ale napisanie smsa to kwestia minut, jeśli nie sekund ;] a telefon można podłączyć ;p a jeśli się umawiałyśmy na 17stą, a tel. jej padł i nie ma ładowarki, to mogła od chłopaka zadzownić/napisać czy coś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepla i welniana
ja kiedys zaspalam na spotkanie z kolezanka... czekala na mnie 15 minut, po czym do mnie zadwonila,a mnie na szczescie obudzil telefon,bo jakby mnie nie obudzil to moze by czekala dluzej...alez mi bylo glupio...:O moze twoja kolezanka tez spi:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×