Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HRTFRR

Apel do wszystkich zakochanych kobietek. I tak was faceci zdradza!!!!!!!!

Polecane posty

Gość HRTFRR

myslcie sobie, ze jak 2, 3, 4, 5, 6... lat jestescie razem i jest cudownie to tak bedzie Nie bedzie Po slubie czy po, was faceci zdradza . Nie badzcie naiwne. facetom nudzi sie widok ciala jednej kobiety przez wiele lat.... wystarczy troszke kokieterii i wasi faceci laduja w lozku z inna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaklsdffshdg
proste..kazdy facet jest taki sam...szybko wszystko im sie nudzi...pojebańce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
procenty bym trochę zmienił, bo są także chłopy na których nie działają obce baby, np ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
przysiegnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3WF3F
skad sie bierze to takie, ze "wszyscy to", "nikt tamto", "kazdy owo"???? czy to jest jakis problem zeby sie zorientowac ze slowa typu "wszyscy, kazdy, nikt, nigdy, zawsze" w przypadku spraw miedzyludzkich sa absolutnie bezsensowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, przysięgam, jeszcze może na wstępie, ale jakbym rano w łóżku zobaczył obcą babe, bez makijażu, to wybacz ale to nie na moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc-l
punkt widzenia zalezy od doswiadczen.. ja tez uwazam, ze nie ma do konca uczciwych facetów.. a jezeli sa to mam nadzieje, ze w koncu na takiego trafie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdffhg
a kobiety wcale nie są lepsze :-p Weź skończ "autorko" pisać takie pierdoły i pozwól cieszyć się chwilą ... Jeśli mielibyśmy tak wszystko brać do siebie co piszesz to ... Wybacz, ale ja bym już dawno odleciała z tego śiwata .. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Nie róbmy przesady, nie same gnojki chodzą po tym świecie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same gnojki chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RG
same gnojki chodza KOLEJNA ZDRADZONA HEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, dlatego z moim mamy umowę - nigdy więcej niż 2 razy z tą samą osobą i ZAWSZE w prezerwatywie ... a potem opowieści ze szczegółami przy kominku i dobrym winie :D a jakby filmik jeszcze nagrać, to już w ogóle... i jeszcze jest propozycja, że jak się któremuś z nas zachce z kimś innym, to zawsze można trójkącik uwzględnić - wtedy jest i nowe ciało, i zdrady nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autorko,bardzo mi przykro ze zostalas zdradzona ale nie musisz opowiadac ze kazdy facet zdradza :P Sa i wyjatki,nie powinnas wrzucac wszystkich do jednego wora,tak jak z kobietami.My tez zdradzamy i wcale nie rzadziej niz faceci,a sa i kobiety ktore nigdy nie zdradza.Hmmm dzis to jest jakis przesyt topikow o zdradach :D Widac ,dzisiejszy dzien jest dniem na rozladowanie emocji zdradzanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam, no tak nie do końca, ale nie udajemy, że przeżyjemy następne 100 lat bez pokus. Tym bardziej, że oboje mamy doświadczenia ze zdradą, więc natura ludzka jest nam znana z tej ciemnej strony także. Ale przyznasz, ze żądanie - \"Jak już musisz zdradzić, to chociaż się zabezpiecz\" ma sens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech te zranione kobiety i uogólnianie... taakk. Kiedyś na taką trafiłem-wydawała sie fajna i sympatyczna-przy bliższym poznaniu-góra lodu. I pogarda dla facetów bo to dranie. Ech kobiety kobiety-zawsze reagujecie tak samo. A gdyby ten który was zdradzil przyszedl błągac na kolanach z radoscią byscie wybaczaly. Ech qrwa glupota ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×