Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja....22

czemu jak pokazde facetowi ze mi na nim zalezy to on ucieka?

Polecane posty

Gość ona_atrakczjna
Faceci lubia niezdobyte twierdze. Znam ta zasade ale sie do niej nie stosuje. Pewnie dlatego jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książę z innej bajki
"Zasada Twierdzy" to dobra zasada aby tylko nie przesadzać. Tak samo z tym pokazywaniem -> "planować ślub " na drugiej randce też przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja....22
twierdxa? tzn ze jak mnie zaprosi gdzies to odmowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnvgn
że co?! :O Jak odpowiedni facet to go na pewno nie przestraszy. Chyba że jakoś drastycznie przesadzasz - latasz za nim i wydzwaniasz. Zdrowego psychicznie faceta, któremu zależy na znajomości własnie ODSTRASZY to że kobieta to zimna ryba bez uczuć. Delikatnie trzeba mu pokazać że też zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
A sa takie ktore planuja slub na 2 randce ??? Hmm.... masakra, nie dziwie sie ze faceci uciekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książę z innej bajki
-> twierdza? tzn ze jak mnie zaprosi gdzies to odmowic? zbytnie upraszczanie . Czasem odmówic , czasem odpisać po 3h. Czasem "nie dać się" pocałować :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Twierdza tzn. trzymanie odpowiedniego dystansu. Nie wyznawac uczuc, nie wydzwaniac, nie zasypywac sms, mailami. Poczekac. Faceci maja nature zdobywcy. I sex. Bron boze od razu. Chocby facet blagal i przysiegal milosc. Oni sa tacy sami, kochaja ksiezniczki i zimne suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książę z innej bajki
Ja się na tym nie znam : Tzn nie wiem czy to wrodzone czy wyuczone. Raczej to drugie. Trzeba uważać bo można skutecznie chłopa zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa jasne
ja stosowalam metode twierdzy, po tygodniu chlopak dal sobie ze mna spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja....22
Nie wyznawac uczuc, nie wydzwaniac, nie zasypywac sms, mailami. Poczekac. Faceci maja nature zdobywcy. I sex. ---> tego nie robilam nie dalam sie pocalowac tez ...ale bylo drobne mizianie pakies tam pocalunki w uszko podczas tanca i co? nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobietaaa
wszystko z umiarem olewać tez nie wolno. A z tym sexem to bez przesady. Ja szybko dałam swojemu i właśnie po sexie oszaał na moim punkcie. Przed sexem był zauroczony a po podobno juz zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Hmm......... chyba nie odpowiednich strategii na milosc. Musi swoj trafic na swego. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książę z innej bajki
Wszystko ma swoje granice, np lepiej powiedzieć brałam prysznic umówilam się z koleżanką itd niż milczeć albo lecieć sobie w kulki. Niektóre dziewczyny robią to znakomicie . Odsiewa to trochę " napaleńców ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Pocalunek jak najbardiej :) Nie martw sie. Widze ze jestes delikatna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakcyjna
Masz szczescie dojrzała kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja....22
ona_atrakcyjna ---> pokazalam bo mi ktos powiedzial ze sie jemu tez podobam i co? :o po czasie okazalo sie ze ma dziewczyne:O wiec po co ta cala gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvnnv
u mnie też podobnie: facet naprawde zakochał się dopiero po seksie (poszlismy do łóżka po 3 tyg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książę z innej bajki
Mi brak słów :O. Może to tak musi być że jeden ma dziewczyne i obraca dwie na boku "bo im ktoś coś powiedział" a drugi siedzi sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobietaaa
Ja na 3 randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja....22
to on mnie zaprosil podrywal patrzyl sie tak dziwnie pocalowal :) po co ta gra? skoro kogos mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książę z innej bajki
'Patrzył tak dzwnie" moze miał zeza rozbieżnego :D. A po co , niektórzy myślą że są tacy cool i każda im da. Niektórym się to nawet udaje i mają dwie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkajaca w uka
byc moze nie uwaza ze jestes dostatecznie wspaniala dla niego :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja....22
mieszkajaca w uka ---> dzieki nie ma to jak pocieszenie na caffe zapomnialam ze to ja jestem ta zla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×