Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość estebaan

Czy zachowywałbym się jak wariat gdybym...?

Polecane posty

Gość estebaan

Gdybym w pracy lub na uczelni proponował wyjścia do kina (tylko we dwoje) koleżankom, które mi się podobają? Zaznaczam. Kierując się tym, że mi się podobają a nie próbując nawet wywiedzieć się czy są wolne czy zajęte, więc najprawdopodobniej trafiałbym na zajęte. Mi samemu to brzmi trochę idiotycznie ale może się mylę, dlatego was pytam. Natomiast czy mniej idiotyczne byłoby, gdybym nie kierował się tym, czy mi się podobają ale tym czy są wolne i zapraszał takie, które mi się nie podobają ale są wolne? Też idiotyzm:) Więc tak naprawdę pytanie, który idiotyzm większy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estebaan
Nawet nie chcecie odpisać, bo uważacie, że to tak głupi pomysł? No trudno ale wyobraźcie sobie, że ja zamierzam zrobić tak naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka...........
zapraszaj:-) jesli nie sa mezate, to czemu nie...a nawet jesli, kto wie co jest komu w zyciu pisane. jesli nie beda mialy ochoty to odmowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estebaan
Czyli uważasz, że to wcale nie taki głupi pomysł?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naranara
esteban..dziwny jestes..z samego założenia twój pomysł jest porobiony...dla mnie głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam cie..
kurcze sie poplatalam i nie bardzo moge zrozumiec ;) tez sie zgadzam,zapraszaj niezonate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książę z innej bajki
Pomysł dobry jak każdy inny , nie daj się . Zamiast "robić wywiad" masz wszystko od ręki tak mogę , nie mam męża / chłopaka. To bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naranara
a tak włąsciwie to największy idiotyzm to ty sam w tej sytuacji...no daruj i przeczytaj to co napisałes jeszcze raz i walniej się w łeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×