Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fisiowna

zmeczona juz jestem jego zachowaniem

Polecane posty

mam go juz dosc. Nie odzywal sie caly tydzien i raptownie wczoraj o 4:30 nad ranem zadzwonil. Na moje pytanie po co odpowiedzial, ze jego serduszko ciagle bije. I ze moze to glupio zabrzmi ale nie odpusci sobie mnie. Szlag mnie trafil. Cala misterna praca, zeby zapomniec i wrocic do normalnosci poszla sie jebac przez ten jeden durny telefon. I tak w kolko. Ech musialam sie wygadac bo juz nie mam sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vidi
olej go to nie jest materiał na partnera. pewnie dostał kosza i sobie o tobie przypomniał o swojej wiernej dziewczynie którą miał zawsze na zawołanie przykre ale pewnie prawdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLONDI786
MAM tak samo;(zalosne...nie odzywa sie przez pewien czas a potem nagle mi wmawia ze jestem ta jedyna kochana i wyjatkowa..ze ciagle o mnie myśli..tak..//jak przypomni sobie ze wogule istnieje...co za frajery...nie jestesmy ich warte!!!!!!!!!!!!!!!!;))))"kiedys to wlasnie tobie zabraknie mnie"...;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja go probuje olewac i to jest najgorsze. odezwie sie w najmniej oczekiwanym momencie i wszystko mi burzy. ale bym mu z liscia zapodala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi dokladnie. i to jego pytanie "czemu sie nie odzywasz". no a po huj mam sie odzywac?? i tak w kolko macieju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLONDI786
nie przejmuj sie...olej go tak naprawde kiedyś.....niech wie...ze nie jestes na jego kazde zawolanie...jestes śliczna ..odważna o mozesz miec innego;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm rozumiem cie a jakie bylo wasze rozstanie zrobil ci cos zlego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLONDI786
wierz w siebie;*** ojj chlopak jeszcze zrozumie co stracil ...a co moglby miec;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu olewal mnie to stwierdzilam, ze sorry ale ja sie nie bawie w takie cos. Napisalam wiec ze uwazam to za skonczone i zamkniete. A on mi tu wmawia, ze on sobie mnie tak latwo nie odpusci. Ha odpuscil sobie juz dawno. I wydzwania mi po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffsfsdf
hej, czytałam na innym topiku Twoją historię,,, współczuję... :( naprawde najlepiej to olać zycze abyś znalazla tyle siły, miłości do siebie i szacunku dla siebie właśnie aby powiedzieć mu: "teraz spadaj" po takiej przerwie wydaje mis ie, ze nawet jak to zlepicie to sie rozejdziecie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffsfsdf
to sorka, ktoś ma podobnego nika do Ciebie ... w każdym razie przesłanie jest aktualne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tylko wkurza mnie to ze burzy mi wszystko co sobie uloze...zadzwonil wczoraj nad ranem o 4:30 i sie zaczelo od nowa. a ja juz nie wiem co mam mu powiedziec zeby zrozumial ze to nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kafe
długo z nim byłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×