Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nie_ma_czym_oddychać

ja już nie mogę dłużej tak żyć..

Polecane posty

dzisiaj pokłóciłam się z moim chłopakiem o taką bzdurę, że aż wstyd pisać. robi mi taką jazdę średnio raz na miesiąc, więc 3 w ciągu trzech lat może już to zmęczyć człowieka. nie potrafię z nim zerwać i żyć bez niego, już raz próbowałam i jednak wróciliśmy do siebie. wiem że nie wytrzymam bez niego jednak z nim czasami źle bez niego jeszcze gorzej.. nie wiem co mam robić, mam mętlik w głowie boje się że znów ze mną zerwie. na ostatniego smsa odpisałam jednak jemu się nie chciało, nie chcę teraz do niego pisać bo po pierwsze nie wiem co a po drugie pewnie się wku.. albo ja się wku.. i nie usnę :/ nie wiem co mam robić, jesteś zapatrzona w niego jak w obrazek, nie potrafię się bronić jeszcze trochę i będę bała się odezwać bo możemy się pokłócic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo albo powiem inaczej mialam bylam z nim 2ipol roku teraz poraz kolejny zerwal a ja glupia placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vidi
ty tylko sobie wmawiasz że nie potrafisz bez niego żyć. jest tylu fajnych chłopaków a ty męczysz się z tyranem. przyjdzie czas ze bęsziesz żałować że zostałaś z nim a wtedy będzie już za późno na wycofanie się więc się dobrze zastanów czy chcesz z nim być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vidi ja chcę z nim być, tylko kiedy się kłócimy czuję się rozdarta i sama nie wiem co mam myśleć. na codzień jest dobrze, nie mogę sobie wyobrazić że jego nie będzie przy mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×