Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Labamba__

Większość kobiet przyprawia rogi swoim facetom

Polecane posty

Gość Labamba__

Ostatnio zrobiłyśmy sobie babski wieczorek, wszystkie się spiły i zaczęło się.... jedna przez drugą opowiadały swoje przygody. Jedna dziewczyna 3 miesiące przed ślubem romansuje ze swoim szefem. Niestety, ale kobiety stają się pod każdym względem bardziej "męskie", zdradzają tak, jak faceci, tylko bardziej dyskretnie. No ale przynajmniej nikt się nie dowiaduje o naszych zdradach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba__
No właśnie. Naprawdę większość z tych dziewczyn w życiu bym nie posądziła, a tu takie ziółka. A faceci - jak zdradzają to zaraz się wyda, bo to nie skasują meili, archiwum gg, albo kochanka zaczyna wydzwaniać po nocach. Kobiety nie mają takiego problemu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C.R.E.A.M. jaka teoria :) Ale chyba ziarenko prawdy w tym jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada dobra jest :) Każdy powinien jej doświadczyć i ponieść jakieś konsekwencje :D Nie promuję tego absolutnie ale taie zdanie o niej mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba__
"Zdrada dobra jest Każdy powinien jej doświadczyć i ponieść jakieś konsekwencje " co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm tego doła i wyrzuty sumienia które uczą nas i przestrzegaja przed kolejnym skokiem w bok .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisio
Żeby nie być gorszym to teraz trzeba zdradzać z gejem. Albo metroseksem. Zdrada hetero to już nie jest to co kręci czytelników Pudelka. Sory, Labamba, żyjesz w wirtualnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba__
No koleżanki są hetero, jedna (ale ona byla wolna) chciałaby to zrobić ze swoim kumplem gejem, bo jaki on oh i ah, ale on z oczywistych powodów nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labamba__ Ostatnio zrobiłyśmy sobie babski wieczorek, wszystkie się spiły i zaczęło się.... jedna przez drugą opowiadały swoje przygody. Jedna dziewczyna 3 miesiące przed ślubem romansuje ze swoim szefem. Niestety, ale kobiety stają się pod każdym względem bardziej "męskie", zdradzają tak, jak faceci, tylko bardziej dyskretnie. No ale przynajmniej nikt się nie dowiaduje o naszych zdradach ale jaja....90 % kobiet wypiera sie ze podczas takich wieczorków nie gadaja wcale o sexie.....toz to czysta farsa:P:P:P:P....100% takich spotkan konczy tematem a jak a ile razy cie wział,a jak ci to robił...:D........musze to przesłac mojej kolezance.....wygram piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba__
No nie powiedziałabym, że kiepskie. Bo to znajome jeszcze ze studiów mojej bliskiej koleżanki. Wyższe wykształcenie, dobra praca, a życie osobiste... no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zlego w samej rozmowie o seksie? ja o seksie gadam z reguly tylko z jedna przyjaciolka, a ze zdarza nam sie czesto to mi wystarcza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labamba__
Ja innych ludzi nie oceniam. Nie oceniajcie pochopnie, bo sami zostaniecie ocenieni :P Ale tej dziewczyny, co się hajta za chwilę, to nie rozumiem kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisio
Cały ten temat jest na poziomie Pudelka. Chyba że Labamba ogląda właśnie Seks w Wielkim Mieście i się tak wciągnęła, że zaczęła nieświadomie przepisywać rozmowy z serialu do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×