Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezpseudaona

jak zwykle chodzi o faceta

Polecane posty

Gość ale jajaa
dziewczyny, ale po co wy do niej piszecie? przeciez ona teraz na bank do niego napisze, bo znalazła się nastepna porąbana drama, której zainteresowania ograniczały się tylko do chlopaka i juz naprawdę nie macie sobie tutaj co strzępić palców na klawiaturze. ona i tak do niego napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
To jakis cyrk jak slowo daje. Ile razy na minute o nim myslisz? Tzn ile razy na minute nie myslisz o nim? tak bedzie latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpesudaona
... :( nie krzyczcie na mnie, nie linczujcie! ja naprawde sie mecze! cale 5 dni wycierpiałam. wycierpie jeszcze jeden. a jesli on jutro do mnie nie zajedzie?? co wtedy? co mam myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpesudaona
ja cały czas o nim mysle. spac po nocach nie moge bo o nim mysle.. placze w nocy do poduszki jak sobie pomysle ze jutro moze do mnie nie zajechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaa
nic, zajmij sie soba w końcu. On Ciebie ma już dosyć, niech to dotrze do Ciebie i ja mu się nie dziwię. Jakby facet mnie prosił o przytulanie, pocałunki (ale nie w poczatkowej fazie zwiazku, bo wtedy to jest miłe) po 5 latach zwiazku to uciekłabym od niego jak najdalej. Nie masz zadnych zainteresowan, nie robisz nic, nie masz znajomych, to jest przerażające, jesteś nudna jak flaki z olejem, nie dziwie mu się, że chłop sie znudził Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudo----przykro mi ale obawiam sie ze on do Ciebie nie zajedzie jednak...choc bardzo bym chciala zeby do Ciebie przyjechal, tego Ci zycze bo nietrudno wyczuc ze strasznie sie meczysz:(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Probemy duze66666
jezeli on jutro do ciebie nie zajedzie ,to znaczy ze masz po facecie;_ I ze jestes wolna i szukasz nowego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
Laska wez sie w garsc; to co teraz sie dzieje to lekcja dla Ciebie nie mozesz tak calego zycia spieprzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'\'Jakby facet mnie prosił o przytulanie, pocałunki (ale nie w poczatkowej fazie zwiazku, bo wtedy to jest miłe) po 5 latach zwiazku to uciekłabym od niego jak najdalej\'\'\'\' To po 5 latach przytulanie i okazywanie sobie milosci i szacunku juz nie jest mile? Chyba powinno nadal w ogole byc i powinno sprawiac przyjemnosc. Puknij sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpesudaona
dlatego moze lepiej napisac mu dzisiaj esa? moze jak napisze to zajedzie?... no tak, po co ma zajezdzac jesli nie odzywa sie 5 dni... no po co? a ja durma idiotka bede jutro czekała na niego i to wszystko zakonczy sie wielkim placzem... ;( moze lepiej napisac esa zeby zobaczyc na czym stoje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaa
oczywiście, że jest miłe, ale jeśli wychodzi samo z siebie a nie jest błagane i wypraszane jak u autorki w związku. Bo ona się o to prosi a to juz jest niemiłe. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Probemy duze66666
to jest juz koniec ,rozumiesz !!!! mozesz napisac esa w stylu ,,bylo milo ale sie skonczylo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz on napewno czeka
na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja--------ok Autorko-----nic nie pisz do niego! Nie sadze by sms cos zmienil a dopiero beda lzy gdy nie odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaa
przestań bo autorka nie łapie ironii i gotowa wystartowac z pisanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpesudaona
moj facet nie zakonczylby tego wszystkiego w ten sposob! rozumiesz?! moze lepiej napisac cos do niego i zobaczyc czy odpize zeby jutro nie czul sie glupio i nie zastanawial czy ma zajechac czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
Trzeba zachowac godnosc; coz warte jest uczucie wyzebrane albo z litosci? Bosheee Ale wiecie jest,niech Autorka napisze do niego dzisiaj. I juz dzisiaj sie dowie; ale jesli on nie odpisze- Autorka bedzie snula dalej: a) sms nie dotarl b) padl mu tel c) on nie ma kasy na karcie itd itp ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz ze tesknisz
i marzysz o tym zeby cie przytulil i ze dla milosci chowasz dume do kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaa
buahahahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpesudaona
smiejecie sie ze mnie... jestem slaba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonaa
Autorko wiem, że to trudne dla Ciebie w tej sytuacji, ale postaraj się pomyśleć o tym logicznie i trochę z boku. Jesteście ze sobą od 5 lat, to spory kawałek życia. Czy naprawdę myślisz, że tydzień lub dwa bez rozmowy nagle wszystko przekreśli, on zapomni o Tobie, albo jeśli Cię kocha to przestanie przez tydzień niewidzenia się? Nie przesadzaj. Masz teraz dużo rzeczy do przemyślenia: jak chcesz żeby wyglądało Twoje życie, które jak już sama doszłaś do tego nie może się kręcić tylko wokół faceta. Poczytaj parę mądrych książek o związkach, odnów kontakty ze znajomymi, lub spróbuj nawiązać nowe kontakty, poszukaj sobie jakiś konstruktywnych zajęć. Wymyśl plan na życie, w którym będzie miejsce na coś więcej niż facet. Jemu też daj czas na odpoczynek od swojego natręctwa, w końcu na to żeby zatęsknił i przemyślał na spokojnie czy nadal chce być z Tobą. Jak już się uspokoisz i znajdziesz sobie nowe zajęcia a on nadal się nie będzie odzywał to wyślij mu sms lub umówcie się na spotkanie, żeby sobie wyjaśnić czy chcecie być dalej razem. Zrób to jednak po dłuższym czasie. Spotkać się i porozmawiać i tak kiedyś musicie, bo to by było strasznie dziecinne i niepotrzebne tak zakończyć bez słowa wyjaśnienia aż 5 lat waszego życia. Moim zdanie sama z inicjatywą takiego spotkanie możesz wyjść po 2-4 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on pewnie pije z zalu
co zrobisz jak cie zdradzi po pijanemu, pisz do niego szybko albo lepiej zadzwon, tylko szybko bo moze byc za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Probemy duze66666
ale ogolnie po 5 latach tak zerwac ;)) trza byc niezlym skurwysynem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpesudaona
mam metlik w glowie.. czy on moze znalezc sobie inna panne? boje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
oonaa czy Ty wiesz co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ci radze
odezwij sie do niego bo jesli tego nie zrobisz wasz zwiazek sie rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaa
to bylo do napisz i tęsknisz :D drama---> ten związek padł juz dawno i nieważne czy przez inną laskę czy autorkę. Związek padł. autorko---> naprawdę brak do Ciebie słów.... napisz do niego, nich Cie sponiewiera, zwyzywa, nawrzuca Ci, może wtedy dotrze do Ciebie, bo jak siedzimy tu w 20 osób tak nie dociera do Ciebie, że jesteś zalosna i dla niego przede wszystkim, przez to co robisz, też jestes zalosna Bo jeśli Twoje postepowanie jest żałosne dla kobiet, to co dopiero dla faceta... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×