Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bgdbhgvhbgbhg

Chyba jednak ze mna cos nie tak

Polecane posty

Gość bgdbhgvhbgbhg

Mam 24 lata i nigdy nie bylam w prawdziwym zwiazku. Spotykalam sie z kilkoma facetami, ale nic z tego nie wychodzilo. Oszukiwalam sie,ze mam ciagle czas, ze spotkam tego jedego i bedzie happy end, ale dzis zdalam sobie sprawe,ze musze miec jakis "feler". Przeciez niemozliwe jest,zeby niebrzydka, nieglupia dziewczyna byla tyle czasu sama. Ogladam na ulicach zakochane pary, patrze na zdjecia osoib z liceum, ze studiow i kazdy kogos ma. I ci brzydsi i ci ladniejsi, glupi i mniej glupi..Nie wiem juz co ze mna nie tak, ale cos na pewno "nie gra":O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALOLATA236
ja mam 22lata i tez tak mam-wle spoko spotkamy tych wlasciwych-troche cierpliwosci:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda jestem niewiele mlodsza od Ciebie i tez tak myslalam. ale odczekalam swoje(naprawde dluuuugo) i znlalazlam-mam nadzieje- tego jedynego:) nie ma co szukac na sile faceta:) na kazdego przychodzi pora i nie jest powiedziane ze stanie sie to przed 25 urodzinami czy 30:) glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkafeur3yw8r5
poznasz kogoś w najmniej oczekiwanym momencie:) ani sie nie obejrzysz:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaallllaaa
Czuje to samo:O I tez nie wiem co ze mna nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzaZołza
Witaj w klubie koleżanko. Tez mam 25 lat i to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znoszę takiego pocieszania
"poznasz kogoś w najmniej oczekiwanym momencie ani sie nie obejrzysz:*" A co jeśli nie pozna ???? Życie człowieka to nie program komputerowy w którym zaprogramowane jest poznanie tego jedynego. Oczywiście może się zdarzyć tak że będzie sama przez kolajne lata i nie wiadomo czy nie całe życie. Zastanów się autorko nad swoim zachowaniem w stosunku do mężczyzn. Być może jesteś zbyt zamknięta na nowe znajomości, może zbyt ponura, może zbyt dumna. Może zbyt wybredna. Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjnmkjnmjnmk
Wydaje mi sie, ze naprawde malo osob nie poznaje nikogo. Kazdy ma szanse na spotkanie tego jedynego/tej jedynej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgdbhgvhbgbhg
Odetka----> zadnych pieczarek na czole nie mam:P Ubieram sie normalnie, nie mam zadnych dziwactw, nie mma urazu do facetow. sama nie wiem juz co jest ze mna nie tak:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyzyta schizolka
moze jestes za wybredna?na poczatku kazdego zwiazku pewnei sie nie angazowalas bo myslalas ze bedzie jeszcze okazja ze spotkach lepszego a tu nagle sie okazuje ze doopa nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"i kazdy kogos ma. I ci brzydsi i ci ladniejsi, glupi i mniej glupi.\" jak by coś to jako brzydszy i głupszy nie miałem nigdy dziewczyny i nigdy nie będę miał a mam 24 lata aktualnie więc nie wszyscy więc jak masz więcej znajomych to pewnie też są tacy co nigdy nie mieli albo aktualnie nie mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgdbhgvhbgbhg
schizolka-----> Nie potrafie sie zaangazowac po 2 czy 3 spotkaniach, a faceci, z ktorymi sie spotykalam tego wlansie ode mnie oczekiwali. Z ostatnim, ktorym sie spotykalam musialam zakonczyc znajomosc, bo okazal sie agresywny:O Dlatego tez zastanawiam sie dlaczego jedni od razu trafia na ta wlasciwa osobe, a drudzy sa sami i spotykaja na swojej drodze dziwnych osobikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a juz od razu nie tak
Daj spokoj. Nie rozmyslaj tyle!!;) wiele fajnych osob jest samych. Trzeba cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
jesli czegos sie bardzo pragnie to niegdy tego nie ma:( tak jest ! moze za bardzo chcesz i dlatego nie mozesz trafic na wlasnie tego jednego jedynego?? u mnie bylo podobnie w wieku 22 lat dopiero i to w najmniej oczekiwanym momencie "przyszedl " wlasnie ten jedyny:) jestesmy bardzo szcezsliwi juz prawie6 lat;) zobaczysz tak jest wiec po prostu czekaj ale nie szuakj na sile;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
musisz uzbroic sie w cierpliwosc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachaaaaa
Cierpliwosc i cierpliwosc....:O:O ja juz tez nie mam sily czekac, wiexc rozumiem zdolowanie autorki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×