Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modern talking _l_p_j

W łózku jak skuka, na codzien wrazliwa i kochajaca

Polecane posty

Gość modern talking _l_p_j

jesli kobieta w łózku zachowuje sie jak suka, a na codzien kocha, dba, jest madra, facet zawsze z nia bedzie nie bedzie potrzebował zdradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
w dzień dama w nocy tygrysica ..mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efwerfwref
no, póki coś innego mu się nie spodoba i nie będzie miał okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
i dlatego moj mnie nie zdradza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern talking _l_p_j
czytam tak wszystkie te posty o zdradach, i taka jest prawda jesli kobieta daje mezczyznie wszystko nie musi jej zdradzac, jestem 10 lat po slubie, moja żona w łóżku to prawdziwy diabeł, na codzien istna dama, nikt by nie pomyslal w kogo zamienia sie w lozku, zaskakuje mnie jak wracam z pracy, ja ja rowniez, zaklada jakies sexy wdzianka i powiem wam szczerze nie mam potrzeby jej zdradzac, cipa jest cipą , a to czego oczekuje w łózku ona mi zapewnia, kobiety pomyślcie trochea nie bedzieice mialy problemu z tym czy was zdradza, jestem zywym dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
...chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenssss
ale nie wiesz co mogłaby zaoferowac ci ta inna c...a więc się nie zarzekaj, tygrysica w łózku a na co dzien dama to jeszcze nie wszystko :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimos cadilac
bezsensssss ma racje potwierdzam choc to nie reguła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietca 40-to letnia
ja jestem przykładem kobiety z tematu jest z tym mały problem (po czasie) może on nie zdradza ale dlaczego zaczyna podejrzewać, że ja to robie z każdym? zostawię go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhytdf
Bzdura...ja tak jestem i mnie zdradził,szukał najwidoczniej innych wrażeń.JA świtnie gotuje,pracuje ,dom zawsze wysprzątany,dziecku poświęcałam czas,w weekendy grill dla gości ,przyjęcia,ja zawsze ciepła ,ponoć bardzo ładna( nie mnie to oceniać) w łóżku anal,oral i co tylko,więc kurwa czemu zdrasził,czego mu brakowało? przesyt tez jest niewskazany,ponoć.Zresztą każdy człowiek jest inny,więc nie można generalizować i wkładać ludzi do szufladek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern talking _l_p_j
pracuje w takiej branży ze gdybym chciał mial bym, ale nie chce bo po co? miałbym stracic tylko dlatego zeby przespac sie z inna milosc swojego życia? ja nie musze sie zarzekac poprostu znam siebie,jestem z nia wsumie od 17 lat, i nie zdradzilem jej,jestesmy udanym małzenstwem , zycze kazdemu takiego zycia, jestem mezczyzna i tez mam fiuta ale zalosni sa dla mnie ci co robia tak swoim dziewczyna, zona a mowia ze kochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobieta
Ja taka jestem ale jednak nie moge trafić na tego jedynego. trafiam na takich co tylko chcą dzikiego sexu a nie chca sie wiazać a jak ktoś w końcu sie trafi to ja go nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no jednak nie jestem sama, mam dokladnie identyczny poglad jak autor (i taka wlasnie jestem "tygrysica i suka" jak ta opisana przez autora)... a taka jedna na ogolnym ostatnio klocila sie ze mna jak napisalam ze moj maz nie ma potrzeby mnie zdradzac, bo ma ode mnie w lozku wszystko czego pragnie, zreszta dokladnie sam mi to powiedzial... jestesmy ponad 8 lat razem i nigdy nie bylo nudy ani zdrad :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
bez uczucia nic nie jest w stanie zatrzymać partnera na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimos cadilac
to Wam tylko gratulować :) jeśli tak jest :) a jednak uwazam i obstaję przy swoim, że to nie reguła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern talking _l_p_j
dokładnie, moja zona równiez daje mi wszystko, namietny seks, uczucie, dba o siebie, zawsze przeslicznie wyglada, gotuje, jesli by sie na wszystko krzywiła, wszystko by sie jej nie podobało, tylko chodziła stekala i czepiala sie o wszystko, to nie wiem czy bym byl z taka osoba, seks nie jest najwazniejszy, ale najwazniejsze zeby w zyciu wszystko mialao swoje miejsce i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pani Marta
nie zeby personalne do Ciebie ale jakies 70% zdradzanych kobiet nigdy sie nie dowiaduje o tym. A juz na pewno nie dowiesz sie o tym od "kochajacego" partnera. Nie wystarczy byc "dama i suka" w jednym, to nie daje gwarancji ze facet nie zdradzi. Trzeba byc TA "dama i suka" a wlasciwie to biorac pd uwage konstrukcje psychiczna facetow to najlepiej byc za kazdym razem inna "dama i suka" w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dop***lam ----> uczucie to podstawa oczywiscie zgadza sie modern talking ----> bo to madra dojrzala kobieta, kocha Cie i wie jak Ci to okazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern talking _l_p_j
ja bym nigdy nie zdradził osoby ktora kocham, wolalbym zostawic i zwiazac sie z inna niz tak zranic, pozatym po co ma sie zdradzac kogos kogo sie kocha? nie wiem moze jetem inny?a moze tak strasznie zakochany od 17 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimos cadilac
modern... więc powiedz, że nie zdradzasz bo kochasz, a nie wyskakuj z tym, że żona suka i tygrys w łóżku ... to logiczniejsze troche podejscie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe ze 70%, nie twierdze ze nie, ale widzisz uwzama ze jest wiele podstaw dobrego zwiazku, uczucie, sex itd ale takze zaufanie, wiec ufamy sobie po prostu... a jesli chodzi o mojego meza kiedys dlugo rozmawialismy o tym i wiem ze on jest tego typu osoba ze by mnie pewnie zdradzil gdybym mu nie dawala albo dawala za rzadko, bylo tez cos o urozmaiceniu itd itp, a uwierz mi ze ja mu codziennie tak daje popalic ze chlop czasem nie ma sily mi dac rady a co dopiero innej babie :D i po co 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern talking _l_p_j
po 1. faceci którzy zdradzaja swoje kobiety tez kochaja a zdradzaja tylko ze wzgledu na seks. po2. oczywiscie ze kocham, ale nie zmienia to faktu ze odpowiada mi seksualnie, ze spelnia moje fantazje i nie potrzebuje zeby dala mi to inna kobieta, mniej wiecej 90 % facetów jak sie ich spyta czemu to zrobili powie ze byli zaniedbani przez swoje kobiety, albo ze w danym momencie mysleli fiutem, i zawsze odpowiadaja ze kochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to masz zdrowie:) dobrze jak sie parka dobierze pod wzgledem libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo taaak mysmy sie pod tym wzgledem dobrali jak dwa ziarna w korcu maku :-) a mi i tak ciagle malo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma zrobić,mysleć kobieta ,która spełnia te wszystkie męskie ,mężowskie \"wymagania , zachcianki \" , i nadal jest przez niego traktowana jak ostatnia sztuka mięsa na Ziemi ?. A on nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rurki skracają nogi
eee tam nieprawda doda taka byla a majdan i tak ją zdradził żadko który facet nie zdradzi jak bedzie mial okazje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×