Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modern talking _l_p_j

W łózku jak skuka, na codzien wrazliwa i kochajaca

Polecane posty

Gość do modern talking
to bardzo fajnie ze masz takie podejscie do tematu ale niestety wiekszosc facetow znajduje 1000 wymowek na to dlaczego sie kocha a jednak zdradza. Najbardziej chodliwa jest chyba ta o innych predyspozycjach fizycznych i psychicznych mezczyzn. Dla mnie to zreszta jest dosc zrozumiale. Z perspektywy kobiety to kazdy facet wyglada mniej wiecej tak samo (chodzi mi o strone fizyczna) a dla faceta to kobiety sie baaardzo roznia miedzy soba. I co z tego ze partnerka jest super sexy a przy tym kochajaca i dbajaca na codzien skoro inne moga tez byc opiekuncze i kochane a przy tym byc jescze bardziej sexy. Kto powiedzial ze kochanka na jedna noc nie ugotuje ci obiadu nastepnego dnia albo przynajmniej dobrego sniadanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern talking _l_p_j
jankesa - nie zabardzo rozumiem o co ci chodzi? skoro cie nie zdradza, to jak sie zachowuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swieta prawda
tez moj przykladf, rzem juz 37 lat:) i dalej stoxsuje ta zasade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimos cadilac
jankesa???? pisz składniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupoty piszecie
Jezeli facet ma niestala nature ze sie tak wyraze to chocby mial dame w salonie i dziwe w alkowie i tak bedzie sie rozgladal za kolejnym obiektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, inny facet odpada, za bardzo go kocham, za bardzo jestesmy zwiazani emocjonalnie, nie potrafilabym spojrzec mu w oczy i sobie w lustro, brzydzilabym sie samej siebie. Pisalam tu kiedys ze jestem biseksualna i robie to czasem z kolezanka, moj stary wie o tym i jest :classic_cool:. W pozostalych wypadakach zawsze moge liczyc na mojego wiernego przyjaciela o wdziecznej nazwie Pocket Rocket 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o seks to ja sie prosze , obraża , wypomina niestworzone historie , ma humory jak baba w menopauzie , ma 30 lat , zero czułości (zero buzi , przytulenia , inwencji . nic . ja juz tak długo nie ujadę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhh
a ja nie wierze w te udane zwiazki i zloty srodek zapobiegajacy zdradzie! czlowiek jest tak zaprogramowany ze zdradza, zakazany owoc kusi a pokusie sie ulega, jak nie facet to baba zdradzi, statystycznie co 3 polak nie jest ojcem dziecka ktore wychowuje.... tak wiec pewnym mozna byc tylko siebie a to zaufanie do partnera jest najczesciej zludne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimos cadilac
aaaaa jankesa teraz rozumiem, narzekasz na swojego hahahhaah zlej gostka i poszukaj takiego co jest ogierem w łózku a kociakiem w dzien bez urazy modern, ale jakos do mnie nie przemawia to co piszesz, tez jestem kocica w łózku i extra damulka w dzien, a nie jestem pewna czy mnie kiedys nie zdradzi, zreszta nei ufam sobie, a co dopiero facetowi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern talking _l_p_j
oczywiscie masz racje, ale dla mnie jako dla faceta takie osoby to poprostu zwykli skurwysyni, skoro maja wszystko czego chca a nie potrafa tego docenic to poprostu nie sa warci niczego, proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche z innej strony
mialam kiedys zonatego kochanka. Jego zona byla naprawde piekna kobieta i to nie taka po prostu piekna ale taka ktora mozna by podawac za przyklad meskiego idealu. Ja jej uroda nawet do piet nie dorastam. Poza tym dbala o niego i o dom, byla madra, towarzyska i w ogole super. On twierdzil ze bardzo ja kocha i ze daje mu ona absolutnie wszystko czego potrzebuje. Zapytalam wiec dlaczego ja zdradza. Nie potrafil odpowiedziec. I robil dalej swoje. I gdzie tu logika? widzialam w zyciu niejedna taka pare ze nigdy przenidgy by sie nie powiedzialo ze on moglby miec ochote na skok w bok. A jednak, sprzyjajaca okazja + odrobina alkoholu i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , zostaw- poszukaj :( . ja mam prawie 30 i 2 dzieci , im krzywdy nie zorbię 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern talking _l_p_j
jankesa- ja tez czasem nie mam ochoty na seks, nie jestem jakas maszyna, czasem jestem strasznie zmeczony i nie mam sily i ochoty, ale jesli jest tak caly czas to pogadaj z nim.ja mam 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek29
ModenTalking zdrowe podejscie, gratuluje, a co jesli sie okaze, ze nie jestes jedynym dla ktorego sie tak stroi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankesa ale dzieci skoncza 20 LAT I odejda z domu wiem ze ojciec jest wazny ale ja bym nie chciala nigdy uslyszec ze moi starzy sie nie kochali i zyli ze soba z powodu mnie i mojej siory jestes mloda to dzieci masz male lepiej szybciej to zakonczyc niz jak beda mialy po 10-12 lat chyba ze da se naprawic cokolwiek to walcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po takeijrozmowie to mam tylko ,że wymagam od niego Bóg wie czego i ,że jestem suka dla ,której tylko dupa sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupoty piszecie
Troche z innej strony-----jej maz nie umie byc szczesliwy z jedna kobieta po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimos cadilac
- troche z innej strony - dokładnie mówisz co chciałam powiedziec wiec nei bede tego pisac - nie ma logiki w zdradach -maciek 29 - hahahaha dobre -jankesa-normalnie, zostaw gostka, zacznij na nowo zycie, weź swój los w swoje ręce, albo pogadaj z nim, niech nie wydaje mu sie, ze jest pępkiem świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern talking _l_p_j
jankesa- a jestes pewna ze cie nie zdradza?? maciek- jestem tego pewien, a pozatym jej ufam,jestesmy tyle lat ze soba, tyle przezylismy, ona tak samo ma wszystko tego czego ode mnie chce, pozatym zawsze razem wychodzimy, dzwonimy, piszemy, jestesmy w kontakcie caly czas, dla kogos to moze byc nie prawdopodobne ze po tylu latach jest tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimos cadilac
modern teraz sie zastanawia czy aby na pewno jego zona sie dla niego stroi :) bo jakos zamilkł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche z innej strony
wierny facet to taki co: a) jest splukany b) nie staje mu c) jest paskudny d) mieszka w jaskini W Tybecie i jest wierny swojemu psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern talking _l_p_j
dla mnie to juz totalne dno jak ktos wspolzyje z kims podczas okresu, moja zona od dawna ma z tym problemy ma takie bole ze co miesiac ma zastrzyk na rozkurczenie, bo inaczej konczylo sie to mdleniem np pod prysznicem jak sie myła, nie rozumiem takich pytan, chyba 5 dni moge poczekac od bzykania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimos cadilac
ahahahahahaha -troche z innej strony - dowaliłas :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupoty piszecie
Troche z innej strony: e)nie ma niewiernosci w naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimos cadilac
modern wybacz, ale zbyt okazale sie nam spowiadasz, 70% kobiet je ma (bóle) i to zaden news specjalny nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern talking _l_p_j
jankesa-wspolczuje, a masz na to dowody?? a co do cadilac-czytaj uwaznie, bo napisałem duzo wczesniej na temat tego czy mnie zdradza. a co do wygladu,wierzcie mi ze nie wygladam jak paszczur, dbam o siebie chodze na siłownie, basen, wiec wyglad raczej nie ma nic do wiernosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geronimos cadilac
jesooo ja znam takich co nie czekają nawet gdy kobieta ma te dni :p purpurowa pzdro mądrze piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×