Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modern talking _l_p_j

W łózku jak skuka, na codzien wrazliwa i kochajaca

Polecane posty

Gość geronimos cadilac
mad max - życie ci ucieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
do modern --- bo twoj kolea mowiac o tym kochanej kobiecie popelnil niewybaczalny blad. Zal i wyrzuty sumienia ze kogos sie zdradzilo nie usprawiedliwiaja spieprzenia zycia tej drugiej połowie przez czynienie jej jakis tam wyznan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
zreszta to juz najglupsz z mozliwych rzeczy - powiedziec komus o zdradzie dlatego ze ma sie wyrzuty sumienia. jak mozna niszczyc w ten sposob wspolne zycie .. i to w momencie kiedy chcialoby sie je uratowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modern talking _l_p_j
tak masz racje, ale zyc z takim poczuciem winy tez jest bardzo ciezko.nie przewidzial ze go zostawi myslalm zem u wybaczy.przynajmniej ma nauczke na cale zycie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saas
lampka polnocna1 gdyby więcej ludzi podchodziło w taki sposób do życia jak ty świat byłby z pewnością lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
pewnie ciezko - ale to juz jego sprawa ... i jego kara niestety :( a kobiety zdrad nie wybaczaja ...alebo raczej nie zapominaja juz takie jestesmy ..wy zreszta tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
ja mam świetną pamięć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
hej dopierdalaczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
do saas roznie mogloby to byc ;) ja jestem po prostu z tych ktore widzac mloda dupe nad ranem wychodzaca od sasiada jego zonie wmowilabym ze to inkasentka byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
hej🌼 inkasentka to mi się podoba jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
;) mnie generalnie nie bardzo by sie podobalo :) swiecie jednak wierze ze choc z powodu seksu mozna wstapic w staly i dlugoletni zwiazek to nigdy z powodu seksu nie powinno sie go rozwalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
a więc wchodzić w związki czy nie , mnóstwo problemów prędzej czy później .hmm..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
na to pytanie nie znam odpowiedzi :) ja weszlam, nie zaluje, za duzo nie pytam, za duzo nie opowiadam kocham go o on mnie i zycie jest piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saas
do lampka polnocna1 miałem kolegę który bardzo szorstko oceniał tych co zdradzają po kilku latach sam to zrobił. Zdrada partnera to coś złego i nie powinno się zdarzyć, ale lepiej nie informować partnera o tym jeśli na nim nam zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwek_wawa81
Z moich znajomych tylko jeden facet zdradza swoją kobietę. Regularnie jeździ po burdelach a gdy jesteśmy gdzieś razem w męskim gronie w klubie to wcale się z tym nie kryje. Wszyscy inni dobrzy znajomi są wierni i ani im w głowie wywinąć taki numer. Czy im się układa czy nie to są wierni jak przysłowiowe psy. Jednego z nich kobieta wpuszcza do łóżka raz na kilka miesięcy a chłopina jest zakochany po uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
sama znam sporo takich przypadkow. no ale takie zycie ze nigdy nie mow nigdy. a co do zdradzanych i zdradzonych znajomych mam cale mnostwo i tylko 2 zwiazki wydaja mi sie normalne - z czego jeden to moj ;) ... ale jak juz powiedzialam WYDAJE MI SIE :) zreszta szczescie tworzymy sobie sami wiec jakie to ma znaczenie :) jedno tylko wazne spostrzezenie - wbrew temu co tu na forum mozna wyczytac wbrew temu co mysli ogol - to kobiety zdradzaja czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
ten post powyzej to do SAAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna1
a jaesli tak to ok. ja czytalam ciebie tylko na tych watkach gdzie pisalas do facetow nie do dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×